2726

طلا هدیه داده شده به من تو مهریه امم هست ۱۱۰ مثقال طلا. بعد شوهرم میخواد ساخت و ساز کنه طلاهامو خواست منم دادمش البته به زور نخواست منم با میل دادمش. ولی یع گردنبند و یه جفت گوشواره و یه پلاک کوچیک از طلاها را ندادم بهش اونم اصلا یادش نبود منم گفتم همه اش همین بود   کارم از نظر شرعی درسته اگه بفروشم و خرج کنم ؟

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میخوام ببینن پولش حلاله یا نه

هدیه میشه مال خودت و برا خرج کردنش احتیاج به اجازه شوهر نداری

ولی نفروش طلاتو ...بفروشی چی کار کنی با پولش؟

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
چه خرجی داری ؟ اولابنظرم طلاهات راکلانفروش بعدم فکرکنم چون هدیه داده بتومشکلی نباشه  بعدم ان ...

خداییش همین للان بگم راصی نیستم پس میده بهم من دادم بهش ققط پنهونکاری کردم ازش 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
هدیه میشه مال خودت و برا خرج کردنش احتیاج به اجازه شوهر نداری ولی نفروش طلاتو ...بفروشی چی کار ک ...

اخه نمیتونمم بندازم تا اخر عمر خییلی صایع و بد میشه اکه بفهمه مجبورم همه اش پنهونشون کنم 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
چرا اتفاقا نگه دار یه بار دیگه که پول لازم شد بده بهش ببین چقدر هم خوشحال میشه رو لباسشویی و رو ماک ...

رو لباسشویی چیکار کنم عزیزم؟

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2706