1619
1605

طلا هدیه داده شده به من تو مهریه امم هست ۱۱۰ مثقال طلا. بعد شوهرم میخواد ساخت و ساز کنه طلاهامو خواست منم دادمش البته به زور نخواست منم با میل دادمش. ولی یع گردنبند و یه جفت گوشواره و یه پلاک کوچیک از طلاها را ندادم بهش اونم اصلا یادش نبود منم گفتم همه اش همین بود   کارم از نظر شرعی درسته اگه بفروشم و خرج کنم ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

چه خرجی داری ؟

اولابنظرم طلاهات راکلانفروش

بعدم فکرکنم چون هدیه داده بتومشکلی نباشه 

بعدم ان طلایی که تومهرت نوشته شده راازت گرفته بدون مدرک اینم بدون 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

1613
میخوام ببینن پولش حلاله یا نه

هدیه میشه مال خودت و برا خرج کردنش احتیاج به اجازه شوهر نداری

ولی نفروش طلاتو ...بفروشی چی کار کنی با پولش؟

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
چه خرجی داری ؟ اولابنظرم طلاهات راکلانفروش بعدم فکرکنم چون هدیه داده بتومشکلی نباشه  بعدم ان ...

خداییش همین للان بگم راصی نیستم پس میده بهم من دادم بهش ققط پنهونکاری کردم ازش 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
1620
هدیه میشه مال خودت و برا خرج کردنش احتیاج به اجازه شوهر نداری ولی نفروش طلاتو ...بفروشی چی کار ک ...

اخه نمیتونمم بندازم تا اخر عمر خییلی صایع و بد میشه اکه بفهمه مجبورم همه اش پنهونشون کنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
چرا اتفاقا نگه دار یه بار دیگه که پول لازم شد بده بهش ببین چقدر هم خوشحال میشه رو لباسشویی و رو ماک ...

رو لباسشویی چیکار کنم عزیزم؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
1626
اخه نمیتونمم بندازم تا اخر عمر خییلی صایع و بد میشه اکه بفهمه مجبورم همه اش پنهونشون کنم 

چرا نگه دار یه بار دیگه که پول لازم شد بده بهش ببین چقدر خوشحال هم میشه

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
شرع و عرف ایناشو نمیدونم، ولی کمی اون پنهان کاریت جای فکر کردن داره

شرمنده شم ولی منم حتی طلایی که مادرم خریده بود را دادمش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
به هر حال نمیتونم پسش بدم تا اخر عمر به صداقتم شک میکنه 

خب واقعا با این وجود که خودت داری میگی، اصلا ارزشش رو داشت نگهشون داری؟ این مثل این میمونه که شوهر شما بدون اطلاع شما اموالش رو خرید و فروش کنه، مال خودشه از لحاظ شرع و ...، ولی آیا اگه به شما اصلا نگه شما ناراحت نمیشی؟

رو لباسشویی چیکار کنم عزیزم؟

اون مال جواب یه تاپیک دیگه بود اشتباهی اینجا  ادامه جوابم کپی شد   

پاک کردم

شرمنده شم ولی منم حتی طلایی که مادرم خریده بود را دادمش

میتونستی قبول نکنی همینجور بدی، مثلا میگفتی مثل قرض باشه، هر موقع داشتی برام دوباره همینقدر بخر ولی پنهان کاری نمیکردی، اینجور بهتر هم بود فکر کنم

1615