1464
1459

مامان منم این مشکل و داشت داره بیشتر میشه 

فیزیو رفت فرقی نکرد 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1457
1449
دکتر هم رفتی؟

وقت گرفتمم. میترسم عمل بخواد دارم دق میکنمم یه چیزی بگمم مامانم اینا میگن داری روی خودت عیب میزاری اصلا این عیب ندارهه. 

البته ببین رون و اینا ام اوکی عه فقط یه ذره انگار زانو رفت به سمت بیرون

1418
پسر من دوسالشه حس میکنم زانوهاش ضربدریه،یعنی با سن و رونش خیلی بهم چسبیده یعنی بزرگتر بشه بیشترمیشه؟ ...

عزیزم من این مشکل دارم.تا 4سالگی قابل درمانه بعد اون فقط عمل

الان حس میکنم بچمم اینجوریه.دکتر گفت تا از پوشک نگیری نمیشه دقیق گفت

ببرش تهران پیش آهنجان

فقط ایشون میتونن حلش کنن با کفش و تمرین قبل چهارسالگی

يا فاطمه زهرا،تا عمر دارم بايد شكرت كنم❤️فداي مهربونيت❤️اللهم صَل علي محمد و آل محمد❤️
عزیزم من این مشکل دارم.تا 4سالگی قابل درمانه بعد اون فقط عمل الان حس میکنم بچمم اینجوریه.دکتر گفت ت ...

شما عمل کردید؟

من به اندازه ی یک ابر دلم میگیرد وقتی از پنجره می بینم حوری(دختر بالغ همسایه) پای کمیاب ترین نارون روی زمین فقه میخواند.سهراب سپهری
وقت گرفتمم. میترسم عمل بخواد دارم دق میکنمم یه چیزی بگمم مامانم اینا میگن داری روی خودت عیب میزاری ا ...

اگه در این حد مشخص نیست اصلا کاش قبل پزشک جراح میرفتی پیش یه متخصص ورزش درمانی این جور مشکلات مخصوصا اگه خفیف باشن با ورزش های اصلاحی درست میشن.....حالا باز نگران نباش شاید زیادی حساس شدی برو دکتر ببین دکترت چی میگه ولی حتما یه سرهم پیش ورزش درمانا برو

ای بر پدرت دنیا........با ما تو چه ها کردی☹
1437