1464
1411
خجالت بکش  شوهرت میدونه ب اقایون میگی بیاید خصوصی؟؟؟؟؟؟

خخ شاید مجرده

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473

اینجا بپرس شاید ما هم بلد باشیما🙄

حالِ قلبم بی تو تعریفی نداره میشه برگردی😔               نمیدونم بهم کاش بگی چرا با دل من سردی💔              نَم زده چشامو😢تو که میگفتی داری هوامو بیا بِرِس به دادم اگه میشنوی صدامو💔وای از این زمونه حال دلمو هیچکی نمیدونه غم دوریت داره منو ب آتیش میکشونه😔.                                                                        ❤آرزویت را برآورده میکند آن خدایی ک آسمان را برای خنداندن گُلی میگریاند❤

خب سوال داره بنده خدا :/

بعدم نرفته بگه بیا بغلم که :/

شما از یه آقا تو خیابون سوال می‌پرسی 

خیانت محسوب میشه!!؟ :|

من همه رو می‌بخشم  بجز اون ناظمی که ۷ صبح دم دفتر منو نگه‌میداشت و بهم دوتا قند میداد لاکامو پاک کنم ⁦(;;;・_・)⁩

چه زود میرن بالا منبر

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

ما نيني سايتيا تو همه زمينه ها متخصصيم

حتي در مورد آقايون

بپرس سوالتو آبجي 😁

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
1334

چه الکی جبهه میگیرید😐چ زود قضاوت میکنید و چقدر فکرتون منفیه!

خوشحال میشم این پیجمو با آیدی( amousone_khoramabad ) دنبال کنید،محصولات زیبایی و مراقبتی پوست مو و سلامت داریم💄💕    سرِ بچه هاتونـو از سانروف بیرون نیارید،شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشـه                                   ~•جوانــه میزنم به روی زخـم بر تنـم فقط به حکم بودنم که من زنـم زنـم زنــــم ~•               {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟•؟}                                                                                   
میخواستم بدونم اقایون در چه مواردی زودتر ناراحت میشین و معمولا چه انتظاری دارن از رفتار همسرشون  ...

همه آدما شبیه هم نیستن عزیزم.شما ببین همسرت چجور آدمیه.باید شناخته باشیش تا الان

همه ما چه زن و چه مرد رو خانوادمون حساس هستیم

هر وقت دیدی داداشت یه گوشه نشسته و هرچند دقیقه یکبار هنذفریشو درمیاره،بلندی صدارو چک میکنه و دوباره میذاره،بزن زیر گوشش!شاید تو ندونی چرا زدی ولی اون کاملا میدونه چرا خورده !!  
1474

آقایون معمولا انتظار دارن همسرشون قدرت و اقتدارشون رو بپذیره و اگر خلاف اون رو احساس کنن، به شدت ناراحت میشن و حتی واکنش های تند نشون میدن.

خانم هایی زرنگ هستن که همیشه به گونه ای عمل کنن که آقا احساس اقتدار داشته باشه

وای بابل منور الفکر  من چیز بدی نگفتم  گفتم زشته ی خانوم ب اقا بگه بیا خصوصی

زشتی نداره زشت افکار منفی شماست پس با هیچ مردی تو زندگیت حرف نزن یه وقت کسی قضاوتت نکنه بالاخره ادمای امثال شما زیادن ی روزم گیر خودت میوفتن

1331