1619
1605

کو 

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

عکسشو بذاری ک چی بشه؟

(اضافه شد👇)یه دهه۷۰ی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود،تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                خدایا بهم کمک کن ب پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و نفس است                                و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است                                   خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلمو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                          خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون.                                                           خداجوها امیددارم اینجا به کارتون بیاد
1613

سید عکسان یه نفــــــــر

بدو بدو

سید عکسان یه نفـــــــــــــــــر

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

نزار واقن چطور ب خودت اجازه میدی عکس یکی دیگ رو اینترنت بزاری شاید راضی نباشه

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
1620
اریا کامیارو توهم میشناسی 

نه بابا من نهایتش غلامعلی حدادو میشناسم

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

شیرمو حلالتون نمیکنم اگه پشیمونش کنید،یه شب به عکس رسیدم

1432

ی بار زود رسیدما بذار دیگه😒

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاءالله این ماه تیکرم واقعی میشه😍 لطفا با دلای پاکتون برام ی دونه صلوات بفرستین مهربونا❤
1615