2726

سلام تازه ی بخشنامه فرستاده بودن

♻️ادامه تحصیل برای افرادی که دوبار در کنکور شرکت کردند بلامانع شد ♦️در پی شکایت از سازمان سنجش آموزش کشور با خواسته ابطال بند اول صفحه 4 دفترچه شماره یک راهنمای ثبت نام شرکت در آزمون و اجازه شرکت در آزمون سال 98 با وجود دو بار قبولی در سال های قبل ، هیات عمومی دیوان عدالت اداری ، با نظر به اینکه قید ممنوعیت ادامه تحصیل در آزمون سراسری برای افرادی که دو بار در رشته های روزانه قبول شده باشند ، محدودیت بلا وجه و مغایر بند (3) اصل سوم و سی ام قانون اساسی و نیاز به اذن قانونگذار داشته و آن را ابطال کرد.♦️بر این اساس ثبت نام افرادی که دوبار در آزمون های سراسری دوره های قبل پذیرفته شده اند در کنکور سال های بعد بلامانع شد.

این یعنی چه؟یعنی مثلا من اگ ۹۸ دولتی قبول شدم برا ۹۹ بازم میتونم دولتی قبول شم؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم این واسه کسانی هستش که یه بار لیسانس روزانه گرفتن شما باید درخواست لغو محرومیت بدی اگه امسال روزانه قبول شدی و میخوای ۹۹ هم روزانه قبول شی

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
2728
😂😂😂🤦‍♀️

دیشب خوندم برداشتم این بودا الان خوندم فهمیدم نظر دوستمون درسته۰😀

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
اهاا پس این بخشنامه چی گفته؟میشه لطفا بیشتر توضیح بدی

.
دیوان عدالت اداری تصویب کرده افرادی که قبلا دوبار روزانه قبول شدن،  میتونن بازم روزانه قبول بشن.
توجه داشته باشید که این موضوع ارتباطی به قبول شده های روزانه ی امسال نداره.
این مطلب داره میگه افرادی که دوبار (مدرک روزانه گرفتن) بازم میتونن روزانه قبول شن. یعنی قانون در مورد افرادیه که مدرکشون رو گرفتن و تموم شده.
بعضی از بچه ها فکر کردن که این موضوع درباره ی قبول شده های روزانه ی امساله و فکر کردن لغو محرومیت رخ داده.
توجه داشته باشید افرادی که در کنکور ۹۸ روزانه قبول شدن، در هر شرایطی از روزانه ی ۹۹ محروم هستن و فقط میتونن دوره های پولی ۹۹ رو قبول بشن.
همچنین تمامی افرادی که الان در حال روزانه خوندن هستن، برای شرکت در کنکور ۹۹، باید تا اسفند امسال ، یا انصراف بدن، یا مدرکشون رو گرفته باشن.

. دیوان عدالت اداری تصویب کرده افرادی که قبلا دوبار روزانه قبول شدن،  میتونن بازم روزانه قبول ب ...

عزیزم اگه دانشجوی پیام نور باشیم و قصد شرکت در کنکور 99 را داشته باشیم چه موقع باید انصراف بدیم از دانشگاه ؟ ما هم اسفند باید انصراف بدیم یا شهریور ؟

عزیزم اگه دانشجوی پیام نور باشیم و قصد شرکت در کنکور 99 را داشته باشیم چه موقع باید انصراف بدیم از د ...

اصلا نیاز نیست انصراف بدید فقط کسانی که سراسری روزانه میخونن باید انصراف بدن 

2706