2726
عنوان

شوهرم میخادجداشه بیاید ی لحظه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1154 بازدید | 67 پست
واااای خیلی سخته منم الان راحتی شوهرت چطوری راضی ب جدایی شد چقدرموندی اونجا

اول مشترک بودیم باز رفتیم طبقه بالا جاریمم واحد بغلی بود 

خواهرشوهرمم میخواست عروسی بگیره فروختن 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

مبارکه😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

چ حسی از این بهترررررررررررررررررررررررررررررر

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
دعا کنید منم به زودی جدا شم برم تو خونه خودم 

خدا بزرگه انشاالاه به خواسته دلت برسی 😘😘😘

هر کسی خواست براش چله میگیرم قران میخونم ،سوره حشر، زیارت عاشورا ،زیارت ال یاسین ،نادعلی ...
2728
عزززززززیززززم منم همین حس تو رو داشتم وقتی میخواستم از خانواده شوهرم جدا بشم فکر میکردم شب اخری میم ...

خیلی سخته منم بای بچه هشت ساله تو ی اتاقم داغون شدم حتی نمیذارن خونه مادرم هم برم برام دعا کن خوشبحالت

باخداباش و پادشاهی کن
خیلی سخته منم بای بچه هشت ساله تو ی اتاقم داغون شدم حتی نمیذارن خونه مادرم هم برم برام دعا کن خوشبحا ...

به خدا منم حتی وقتی دخترم به دنیا اومد نزاشتم مادرم پیشم بیا یا من برم اونجا در صورتی که دخترشون روز بعد عروسیش اومده بود تو یه اتاق خونه پدرش زندگی میکرد  ،منم خیلی سختی کشیدم الان هم مشکلات زیادی دارم تو زندگیم ولی حداقل دخالت های اونا کم شده و رفت و امدشون هم کمه راحت ترم اینجوری 

هر کسی خواست براش چله میگیرم قران میخونم ،سوره حشر، زیارت عاشورا ،زیارت ال یاسین ،نادعلی ...
خیلی سخته منم بای بچه هشت ساله تو ی اتاقم داغون شدم حتی نمیذارن خونه مادرم هم برم برام دعا کن خوشبحا ...

از خدا بهترین ها رو برات ارزو میکنم ،انشاالاه کمکت میکنه به خواسته دلت برسی 

نمیدونم خوشحال ک هستم خیلییی ولی ودرشوهرم خیلی گنداخلاقه هنوزک جدانشدم ولی شوهرم گفته تاپدرموراضی کن ...

یه چله سوره حشربردار عزیزم.اینجا یه تاپیک بزن بگو صلوات بفرستیم.خیلی خوب

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
نمیدونم خوشحال ک هستم خیلییی ولی ودرشوهرم خیلی گنداخلاقه هنوزک جدانشدم ولی شوهرم گفته تاپدرموراضی کن ...

عزیزم چله بسم الله رحمن رحیم بگیر برای اینکه پدرشوهرت راضی شه ان شاءالله راضی میشه

استاترحال الانتوخریدارم😍همین حسوخودمم تجربه داشتم نه میدونی خوشحالی نه میدونی داراحت هیجان خاصی داره که نمیشه توصیفش کرد😉

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
2706