2726
عنوان

شوهرم میخادجداشه بیاید ی لحظه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1154 بازدید | 67 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اجاره یاخونه خودت؟چطورشدک جداشدیدخاهرشوهرهام دارن روپدرشوهرم کارمیکنن بنظرتون شوهرم تاآخرش میره؟

ما رهن کردیم 

بستگی داره شوهرت دهن بین باشه یا نه دیگه خسته شدیم از دخالت

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2728
ما رهن کردیم  بستگی داره شوهرت دهن بین باشه یا نه دیگه خسته شدیم از دخالت

متاسفانه دهن بینه خیلی هم دهن بینه پدرشوهرمنم خیلی افتضاح دخالت میکنه ازلباس پوشیدنم تا بیرون رفتن وغذاخوردنو خابیدنم

باخداباش و پادشاهی کن
متاسفانه دهن بینه خیلی هم دهن بینه پدرشوهرمنم خیلی افتضاح دخالت میکنه ازلباس پوشیدنم تا بیرون رفتن و ...

منم نمیتونستم بیرون برم ی مغازه میرفتم چپ چپ نگام میکردن یا میپرسیدن کجا میری کی میای چرا میری 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
منم نمیتونستم بیرون برم ی مغازه میرفتم چپ چپ نگام میکردن یا میپرسیدن کجا میری کی میای چرا میری 

واااای خیلی سخته منم الان راحتی شوهرت چطوری راضی ب جدایی شد چقدرموندی اونجا

باخداباش و پادشاهی کن
ممنون هنوزباورنکردم هنوزهم امیدندارم

عزززززززیززززم منم همین حس تو رو داشتم وقتی میخواستم از خانواده شوهرم جدا بشم فکر میکردم شب اخری میمیرم به ارزوم نمیرسم 😂😂😂😂البته من کلا سه سال ونیم با اونا شریک بودم ولی تو یه اتاق دوازده متری نصیب گرگ بیابون نشه چقدر داغون بود ،ولی خدا رو شکر گذشته ها گذشته

هر کسی خواست براش چله میگیرم قران میخونم ،سوره حشر، زیارت عاشورا ،زیارت ال یاسین ،نادعلی ...
2706