1472
1411
عنوان

شوهرم میخادجداشه بیاید ی لحظه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 67 پست
انشاالله توهم برای من دعاکن محتاجم تواین یازده سال بلایی نمونده ک سرم نیاد

ایشالله از خدا میخوام بری خونه خودت بدون دردسر و دعوا 

تو فیلم عروسی دختر عمه م هیچ جا نیستما ...... ولی دو ثانیه که دارم در ماست موسیر و لیس میزنم با ۱۷ تا افکت و صحنه آهسته و ....تو عکس و فیلم افتادم😁
ما رهن کردیم  بستگی داره شوهرت دهن بین باشه یا نه دیگه خسته شدیم از دخالت

متاسفانه دهن بینه خیلی هم دهن بینه پدرشوهرمنم خیلی افتضاح دخالت میکنه ازلباس پوشیدنم تا بیرون رفتن وغذاخوردنو خابیدنم

باخداباش و پادشاهی کن

هر شب موقع رابطه از خونه رویایی تون حرف بزن بگو وای خودمون کباب درست میکنیم جیگر میزنیم.نمیدونم با هم حمام می ریم ازین حرفای وسوسه انگیز که گول بخوره زودتر خونه بگیره

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا ساکتی؟ بفرست صلوات 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

متاسفانه دهن بینه خیلی هم دهن بینه پدرشوهرمنم خیلی افتضاح دخالت میکنه ازلباس پوشیدنم تا بیرون رفتن و ...

منم نمیتونستم بیرون برم ی مغازه میرفتم چپ چپ نگام میکردن یا میپرسیدن کجا میری کی میای چرا میری 

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊
1436

آخییییییش 😥 ترسیدم دختر... اصن حالم بد شد عنوان تاپیکتو دیدم...

مبارکا و بسلامتی... هیییییچ دلهره هم نداشته باش انشاالله که خیره

فقط 48 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم در اقدامم 😊😊😊 امیدوارم بشه... همین امسال... جز تلاش و انتظار ، کار دیگه ای ازم برنمیاد 😊
منم نمیتونستم بیرون برم ی مغازه میرفتم چپ چپ نگام میکردن یا میپرسیدن کجا میری کی میای چرا میری 

واااای خیلی سخته منم الان راحتی شوهرت چطوری راضی ب جدایی شد چقدرموندی اونجا

باخداباش و پادشاهی کن
ممنون هنوزباورنکردم هنوزهم امیدندارم

عزززززززیززززم منم همین حس تو رو داشتم وقتی میخواستم از خانواده شوهرم جدا بشم فکر میکردم شب اخری میمیرم به ارزوم نمیرسم 😂😂😂😂البته من کلا سه سال ونیم با اونا شریک بودم ولی تو یه اتاق دوازده متری نصیب گرگ بیابون نشه چقدر داغون بود ،ولی خدا رو شکر گذشته ها گذشته

خدا خیلی بزرگه خیلی ❤❤❤
1449
واااای خیلی سخته منم الان راحتی شوهرت چطوری راضی ب جدایی شد چقدرموندی اونجا

اول مشترک بودیم باز رفتیم طبقه بالا جاریمم واحد بغلی بود 

خواهرشوهرمم میخواست عروسی بگیره فروختن 

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊
ببخش بهش توجه نکردم خداکنه

عزیزدلی

فقط 48 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم در اقدامم 😊😊😊 امیدوارم بشه... همین امسال... جز تلاش و انتظار ، کار دیگه ای ازم برنمیاد 😊

هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

مبارکه😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

چ حسی از این بهترررررررررررررررررررررررررررررر

کاربرمحترم نظر میدی نظرتو قالب احترام بگو اومدیم اینجا دلمون وا شه نیومدیم دعوااا.....نظرم دادم اگه اشتباه وغلط نظر دادم یه موقعی ....حمله ب شخصیتم نکن تو قالب احترام نظرتو بگو.....چون بی احترامی ببینم نمیتونم چیزی نگم وسکوت کنم...
عزززززززیززززم منم همین حس تو رو داشتم وقتی میخواستم از خانواده شوهرم جدا بشم فکر میکردم شب اخری میم ...

خیلی سخته منم بای بچه هشت ساله تو ی اتاقم داغون شدم حتی نمیذارن خونه مادرم هم برم برام دعا کن خوشبحالت

باخداباش و پادشاهی کن
1474
خیلی سخته منم بای بچه هشت ساله تو ی اتاقم داغون شدم حتی نمیذارن خونه مادرم هم برم برام دعا کن خوشبحا ...

به خدا منم حتی وقتی دخترم به دنیا اومد نزاشتم مادرم پیشم بیا یا من برم اونجا در صورتی که دخترشون روز بعد عروسیش اومده بود تو یه اتاق خونه پدرش زندگی میکرد  ،منم خیلی سختی کشیدم الان هم مشکلات زیادی دارم تو زندگیم ولی حداقل دخالت های اونا کم شده و رفت و امدشون هم کمه راحت ترم اینجوری 

خدا خیلی بزرگه خیلی ❤❤❤
خیلی سخته منم بای بچه هشت ساله تو ی اتاقم داغون شدم حتی نمیذارن خونه مادرم هم برم برام دعا کن خوشبحا ...

از خدا بهترین ها رو برات ارزو میکنم ،انشاالاه کمکت میکنه به خواسته دلت برسی 

خدا خیلی بزرگه خیلی ❤❤❤
1457