1464
1459
عنوان

شوهرم میخادجداشه بیاید ی لحظه...

1070 بازدید | 67 پست

من همون کاربریم ک گفتم یازده ساله باخانواده شوهرم توی خونهام بالاخره شوهرم تصمیم ب مستقلی گرفت درکمال ناباوری مثل ی معجزه ی حال عجیبی دارم میترسم درحالی ک خوشحالم دلشوره داره ی جووریم نگران ومضطرب چیکارکنم

باخداباش و پادشاهی کن

فک کردم میگی طلاق 

این بهترین جداییه 🤪مبارک باشه

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊

وا چرا اینجوری شدی 

خوشحال باش دیگه 

کاربریم اسم خواننده ترکی مورد علاقمه....میشه برام دعا کنید خونه دار بشم همینی ک توش نشستیم رو خیلی دوست دارم بشه خونه خودم لطفا بگید بسم الله الرحمن الرحیم ..خدایا به خودت سپردم 

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

چه جداييه خوبي مباركه

اسي موضوع تاپيكت خيلي غلط اندازه

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
1436

فک کردم دارین خداااابیی نکرده از هم جدا میشین😓

خداروشکر عزیزم نگران نباش ان شالله هرچی خیرتونه پیش بیاد

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی کمالاتی انسان از سخن پیدا شود...پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود...!                                       💜 برای سالم بدنیا اومدن نی نیم یه دونه صلوات میگی؟💜
1444

ماهم ۵ ماهه جدا شدیم راحتیم 

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊
وا چرا اینجوری شدی  خوشحال باش دیگه

نمیدونم خوشحال ک هستم خیلییی ولی ودرشوهرم خیلی گنداخلاقه هنوزک جدانشدم ولی شوهرم گفته تاپدرموراضی کنم حتماجدامیشیم سه ماه ازم مهلت خاسته میترسم پدرش ادادربیاره همه رویاهام نابودشه

باخداباش و پادشاهی کن

دعا کنید منم به زودی جدا شم برم تو خونه خودم 

تو فیلم عروسی دختر عمه م هیچ جا نیستما ...... ولی دو ثانیه که دارم در ماست موسیر و لیس میزنم با ۱۷ تا افکت و صحنه آهسته و ....تو عکس و فیلم افتادم😁
1418
اجاره یاخونه خودت؟چطورشدک جداشدیدخاهرشوهرهام دارن روپدرشوهرم کارمیکنن بنظرتون شوهرم تاآخرش میره؟

ما رهن کردیم 

بستگی داره شوهرت دهن بین باشه یا نه دیگه خسته شدیم از دخالت

1437