2726
عنوان

به نظرتون بد نیست با یه پسر دیپلمه ازدواج کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4046 بازدید | 131 پست
اومدمم

خوش اومدی...پایین صفحه انواع تاپیک هست..با دست زدن رو موضوع وارد شون میشی..پایین تر هم پربازدید هاست

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسنیم  چهره عالی از شوهرای همه اطرافیان زیباتره 😄 مالیهم خوبه در حد معمولی

پس عاشق چهرش شدی، نه نکن خواهرم، 2 سال دیگه متوجه میشی که نمی‌تونید حرف همو بفهمید،بله تحصیلات مهم نیست اما نه برای شمایی که ارشد داری!باور کن پشیمون میشی بعدا، الان داغی متوجه نیستی. 

من واسم مهم نبود با دیپلمه شغل آزاد ازدواج کردم خیلی هم راضیم

کلا اطرافمو میبینم خیلیا زناشون تحصیل کرده مرده دیپلمه اس 😁

درکل شعورش و شخصیتش و ادب و حرف زدنش برام مهمه

بعد ۸ سال انتظار...🤱...💕بالاخره گرفتمت بغلم فرشته کوچولوی نازنینم  خدایا شکرت💕
2728

نه اگه همدیگر دوست دارین،حیفه،چه اشکالی داره به خاطر درس از دستش بدی بعد بری مثلن با یه آدم  تحصیل کرده که دوزار شعور نداره ازدواج کنی،البته بلانسبت منظورم همه نیست،میتونی تشویقش کنی درس بخونه،

اگه از نظر شخصيت واخلاق و موقيعت مالى اوكى هست قبول كن.اگه خيلى هم برات مهمه ميتونى بعد ازدواج كم كم راضيش كنى بره دانشگاه آزاد بدون كنكور ثبت نام كنه.يه فوق ديپلم يا ليسانس بگيره

😑😑😑😑😑

هن نمنه دی😑😑

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
من واسم مهم نبود با دیپلمه شغل آزاد ازدواج کردم خیلی هم راضیم کلا اطرافمو میبینم خیلیا زناشون تحصیل ...

موافقم خوبه همه اینجوری فکر کنن زندگی کنن،نه به خاطر مردم شوهر انتخاب کنن،

وهر دختر دایی خودم دکترا داره از لحاظ اجتماعی هم‌شان خیلی بالایی داره ولی اصلا خوشبخت نیستن دختر داییه من همش میگه اصلا یه ذره شعور نداره و اصلا درکنارش خوشبخت نیستم ولی برعکس پسر داییم دیپلم داره اینقدر خوشاخلاقه و مرد زندگیه که همین دختر داییم حسرت زن اونو میخوره و میگه خوشبحال زنش.

شعور و شخصیت به تحصیلات نیست عزیزم توام تا فکرت در این حده که بخوای جلوی دوستات کم نیاری بهتره ازدواج نکنی

قطعا یه آدم تحصیلکرده با یه دیپلمه خیلی فرق میکنه. نمیگم بهتره میگم فرق میکنه. اینهایی که میگن شعور و‌معرفت فرق نمیکنه، منظور ادب و‌تربیت نیست! منظور نوع نگاه به زندگی طرز تفکر و‌جهان بینی فرد هست نه اینکه آدم تحصیلکرده باید مودب و‌خوش اخلاق باشه

یه آدم تحصیلکرده کمتر وارد حواشیهای بی ارزش میشه مثلا اگر زن باشه کمتر دنبال بدگویی خانواده شوهر یا چشم و‌همچشمی هست اگه مرد باشه افکارش کمتر سنتی هست

شاید از نظر یه زن کم سواد تعصب مرد که محدودش کنه (نذاره لباس مورد علاقه اش را بپوشه یا نزاره تنها بیرون بره ... ) نماد عشق و علاقه باشه ولی از نظر زن تحصیلکرده این رفتارها توهین به شعور  محسوب  میشه

علایق فرد تحصیلکرده و کم سواد متفاوته.. از نوع تفریح و لباس و مهمانی و‌ ... گرفته تا چیزهای مهمتر...

این دو‌ حرف مشترکی ندارن که با هم بزنن ... 

از اون بدتر تحصیلات کمتر خواه ناخواه حسادت میاره و باعث مشکلات میشه

در کل هم کفو بودن در ازدواج خیلی مهمه

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
2706