2726
عنوان

به نظرتون بد نیست با یه پسر دیپلمه ازدواج کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4046 بازدید | 131 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همیشه تشویقم میکنه  که شغلتو ادامه بده 😒 ولی میگه درس چیه کار ازاد خوبه  مرد سالار هم نیس ...

خوب نظرش اینه جرم که نیست تا وقتی شما رو مجبور نکنه ازاده هر نظری داشته باشه مردسالار هم نیست مشوق هم هست پس میتونه گزینه مناسبی بری ازدواج باشه باید خوب بشناسیش 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728
تحصیلات چندان تاثیری بر رفتار و سطح فرهنگ و شعور افراد نداره، البته بی تاثیر هم نیست ولی خیلی افراد ...

یعنی الان  از شغل ازادتون راضی تر هستین ؟ میشه بگی شغلش چیه 

@ne_a   بیا عشقم

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
خودمم همین حسو دارم ولی خب خوشم میاددازش دوستش دارم  میترسم بعد پشیمون شم

خودت چن سالته؟

خواستگارت چی؟

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
خب کی گفته اون تحصیل کرده ها بیشعورن  من‌الان فقط دارم‌از نظر تحصیل مقایسه میکنم

نه عزیزم من جمع نبستم یانگفتم اونایی که فوق لیسانسن شعورندارن  منظورم این بود که بعضیا فوق لیسانسن ولی شعورندارن،انسان باشه شعورداشته باشه درکت کنه مرد زندگیه،،ازنظرکارهم خیلیا لیسانس دارن ولی شغل آزاددارن😁اونایی ام که کارمندن حتماپارتی دارن

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
یعنی الان  از شغل ازادتون راضی تر هستین ؟ میشه بگی شغلش چیه

بله، صد در صد، همسرم سوپرمارکت زده، درآمدش سه، چهار برابر شغل مهندسی ای بود که ده سال داشت کار می‌کرد اونم تو معدن ها و بیرون از شهر، اصلا الان میگه حماقت محض بود کارمندی و فقط وقتم رو سوزوندم، البته کارمندی تنها خوبی که داشت این بود که تایم خالی زیاد داشت و من خوش به حالم بود، از وقتی مغازه زده تایم خالی نداره و همش یا خوابه یا سر کاره، وقتایی هم که خونس خسته اس ☹️، ولی کلا از لحاظ رفاه واقعا بهتره و هرچقدر تلاش کنن همونقدر جواب میگیرن، کارمندی واقعا سکون هستش

پس به چیه 

من فوق لیسانس دارم شوهرم لیسانس کارمند بانکه کارمند معمولی نه ها معاون اجرایی سرپرستی ولی یکذره اخلاق نداره شعور و درک نداره اصلا باهاش هوشبخت نیستم در عوض دوتا خواهرای دیگم که شوهراشون دیپلم دارن و شغل آزاد واقعا با معرفت و با ادب و با اخلاقن 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2706