2726
عنوان

به نظرتون بد نیست با یه پسر دیپلمه ازدواج کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4047 بازدید | 131 پست
واقعا خجالت نمی کشی؟🙄 بچه هات بزرگ بشن اونها خجالت می کشن ترقیبش کن ادامه تحصیل بده

ن واقعا خجالت نميكشم اصلا

وقتي شعور شخصيش بالاعه و درامدش بيشتر از ي تحصيل كرده باشه چرا اذيت بشم

جامعه از هر قشري ادم داره

ي عده ديپلم

ي عده دير ديپلم

ي عده دكتري

چ ربطي داره

واقعا خجالت نمی کشی؟🙄 بچه هات بزرگ بشن اونها خجالت می کشن ترقیبش کن ادامه تحصیل بده

یعنی امثال این خانم ومن باید شوهرامون مایه خجالتمون باشن چون دیپلمه هستن ادب صبوری وشخصیتشون وخانواده اونا هیچ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ن واقعا خجالت نميكشم اصلا وقتي شعور شخصيش بالاعه و درامدش بيشتر از ي تحصيل كرده باشه چرا اذيت بشم ...

دقیقاااااااا 👍

انشالله خوشبخت باشی همیشه عزیزم 

التماس دعا برا منم دعا کن ی همسر خوب خدا نصیبم بکنه

خب پارامترهای دیگش چیه؟ مثل سن اون. سن تو ظاهر اون مثل قدش چهرش وضعیت مالیش و .. اینا چه جورین؟

همسنیم 

چهره عالی از شوهرای همه اطرافیان زیباتره 😄

مالیهم خوبه در حد معمولی 

خب گیریم دکترا داشته باشه نتونه خونه برات بگیره ماشین نداشتع باشه یه مسافرت ساده بری ولباس کهنه بپوشی وخرج قبض گاز واب وبرق بمونه روهم واجارت عقب بیفته عوضش یه دکترای بیکار باشه قبول میکنی ؟!

خدایا داده ونداده ات راشکر
 یعنی امثال این خانم ومن باید شوهرامون مایه خجالتمون باشن چون دیپلمه هستن ادب صبوری وشخصیتشون و ...

ولي مثلا اگه دكتري بودن و شعور زير صفر اشكالي نداشت و كلاس محسوب ميشد😏

دقیقاااااااا 👍 انشالله خوشبخت باشی همیشه عزیزم  التماس دعا برا منم دعا کن ی همسر خوب خدا نصی ...

فداتبشم عزيزدلم

ايشالا

حتما هم ي ادم مناسب و خوب نسيبت ميشه خوشگلم🤗🤗😘😘😘😘😘😍

همسنیم  چهره عالی از شوهرای همه اطرافیان زیباتره 😄 مالیهم خوبه در حد معمولی

ممکنه افق فکریتون خیلی متفاوت باشه 

از نظر من دانشگاه رفته هابا دانشگاه نرفته ها واقعا طرز فکر متفاوتی ممکنه داشته باشن اصلا بحث شعور و این حرفا نیست بحث ایدئولوژی زندگیه 

ممکنه ایشون افکار مرد سالارانه داشته باشن یا دید بدی به اشتغال خانم ها داشته باشن البته که مرد تحصیل کرده اینطوری هم متاسفانه هست اما اینجوری ریسکش میتونه بیشتر باشه

ممکنه کتاب خریدن و کتاب خودندن از نظر ایشون کار بیهوده ای باشه 

ممکنه علاقه ای به تئاتر نداشته باشن و از موسیقی خوششون نیاد ممکنه هم کاملا برعکس باشن. 

باید با ایشون خوب صحبت کنین و همدیگه رو بشناسین

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706