2703
2553
عنوان

خبانته یا هنوز زوده بگم خایانته

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بدیش اینک طرف مجرده هنوز

نترس نگران نباش،بخودت ایمان و اعتماد بنفس داشته باشه و بخدا توکل کن.

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2714

شاید از رو کنجکاوی این کارو کرده 

بهش بگی قبحش میریزه براش از اونطرف هم دلخوری بابت چک شدن توسط شما

فعلا به حساب خیانت نذار فقط یکم حواستو جمع کن بیشتر بهش برس و اعصاب خودتو اصلا بهم نریز

ای کم شده وفای تو این نیز بگذرد...

من ١٥  سالم بود عاشق شدم .طرف هم ١٣ سال ازم بزرگتر بود و منوو بچه ميديد.اونوقتا موبايل و اينا نبود .هيچكي باور نميكنه من درس خوندم رفتم دانشگاه ليسانس فوق ليسانس شاغل شدم با بهترين كيس ازدواج كردم شوهرم قيافه شغل پول اخلاق خلاصه همه چي تموم.ولي واقعا ميگم اون عشق رو من هيچوقت فراموش نكردم همه جا تو همه اين سالها دنبالش ميگشتم و نتونستم پيداش كنم.خيلي اتفاقي سه سال پيش تو اينستا سرچ كردم و صفحه شو پيدا كردم.عكساشو نگاه كردم .ازدواج كرده بود دوتا بچه بزرگ داشت . پير شده بود موهاش ريخته بود و اونور دنيا هم داره زندگي ميكنه استارتر خواستم بگم من عاشق حس و حال عاشقي خودم تو اون دوران بودم و هستم .يني اگه بهم بگن الان با اين ادم باش واقعا نميتونم اما اونروزاااي عاشقي خاطراتش جاهايي كه باهاش رفتم رو واقعا نميتونم فراموش كنم اين معنيش خيانت نيست به نظر من به روي شوهرت نيار يه چيزايي از گذشته ادم حريم خصوصيه حتي اگه باهاش دعوا هم بكني شوهرت اون عشق رو نميتونه فراموش كنه اما تاكيد ميكنم معنيش اين نيست كه الان مياد زندگيشو ول ميكنه ميره با اون

اخه دارم فک میکنم منم گدشته ای داشتم  اگ طرفم اینستا داشت شاید چکش میکردم

چک کردن دلیل کنجکاویه فقط ...شما الان فقط حساسیت زنونه ات فعال شده وگرنه خبری نیست ...با بازگو کردنش هم غرورش جلوت خورد میشه و ازت فاصله میگیره ...یه چیز مسخره است که حتی بخوای در موردش حرف بزنی

2706