2410
2553
عنوان

خبانته یا هنوز زوده بگم خایانته

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 64 پست
كنجكاوى كرده  ما جاى اون نيستيم كه بدونيم  ولى حدس من اينه كه ميخواسته ببينه سرگذشت دختر ...

یک اهمیتی داشته که کنجکاوی داشته من میگم اگه بروشم نمیاره فعلا

ولی حواسشوجمع کنه 

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

نه عزیزم بدترین کار اینه که به روش بیاری ...احترام خودت رو حفظ کن عزیزم ...اصلا هم بهش فکر نکن اعتماد به نفس داشت   باش ....اولا که خیانت نمی کنه فقط از سر کنجکاوی و دلتنگی برا جوونی بوده ....دو ما اگر خدایی نکرده بخواد کاری کنه می کنه و اون وقت ولش کن ...ولی برا این چیزهای الکی اصلا خودت رو کوچیک نکن .....

مثلا منم یکی ازپسرها بچگی مه اصلا بهش فکر نمی کنم ولی هر از گاهی عکساش رو چک میکنم ...یه جور حس شیرین که من یه روزی حس به اون خوبی رو تجربه کردم...اصلا اون آدم مطرح نیست ...حس قشنگی که خودم تجربه کردم قشنگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هز زنی جای شما باشه ناراحت مشه ولی متاسفانه اقایون وقتی عشق اولشون و قراموش نمیکنن و پیگیرش هستن کار ...

چرا امکانشو نداره؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
هز زنی جای شما باشه ناراحت مشه ولی متاسفانه اقایون وقتی عشق اولشون و قراموش نمیکنن و پیگیرش هستن کار ...

منم یکی،خاستگار داشتم،میگف از بچگی دوسم داشته،اما من همچین چیزایی رو باور و قبول نداشتم،شرایط ازدواجم نداشتم،ردش کردم،با یکی دیگه ازدواج کردم،ینی اون فراموشم نکرده با وجود اینکه زن و بچه داره؟؟؟؟؟منکه اعتقادی ندارم به عشق و اینجور چیزا

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2720
نه عزیزم بدترین کار اینه که به روش بیاری ...احترام خودت رو حفظ کن عزیزم ...اصلا هم بهش فکر نکن اعتما ...

اخه دارم فک میکنم منم گدشته ای داشتم  اگ طرفم اینستا داشت شاید چکش میکردم

😓😓😓دردناکه

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
چرا امکانشو نداره؟

خب اون موقع ها همه تلفن نداشتن ک شماره همراهشو یا همراه فامیلاشو نداره...بعدم اون موقع تهران بودن الان ما شهرستانیم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2714
منم یکی،خاستگار داشتم،میگف از بچگی دوسم داشته،اما من همچین چیزایی رو باور و قبول نداشتم،شرایط ازدواج ...

اینجوری باشه اون همه خاستگارداشتیم الان بفکرمونن😅

خب اون موقع ها همه تلفن نداشتن ک شماره همراهشو یا همراه فامیلاشو نداره...بعدم اون موقع تهران بودن ال ...

خداروشکر

منم یکی،خاستگار داشتم،میگف از بچگی دوسم داشته،اما من همچین چیزایی رو باور و قبول نداشتم،شرایط ازدواج ...

شما رو نمیدونم ولی همسر من احتمالا با این خانم دوست هم بوده البته کامل تعریف نکرد حتی میگف رفتم ب مادرش بگم مادرش حرفم گوش نداد منم موقعیت ازدواجم جور نبود رفتم سربازی برم سرکار ک برگشتم دیدم ازدواج کرده بدبختی اون خانم هم ایم من بوده😢

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

هنگامی که احساس کردید همسرتان بافرد دیگری ارتباط دارد، هرگز به روی او نیاورید و صحبت پیرامون این مساله را عادی نکنید. مگر قصد برهم زدن زندگی تون و نابود کردنش رو داشته باشید. احساسی عمل نکنید و قبل از هر کاری به یک مشاور مطمان مراجعه کنید

خب خانمی کسایی که عاشقن محاله فراموش کنن به روزی بر میگردن عقب حالا با یه دعوا یا یه آهنک یا مشکلات زندگی....

کاش از اول حساس میشدی کاش

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2706