2726
عنوان

خبانته یا هنوز زوده بگم خایانته

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه به روش نیار وقیح میشه و حرمت ها از بین میره کنجکاوی کردی حالا بی خیال

بیخیال چی بشه ؟زندگیش؟

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

به روش نيار بابا دعواتون ميشه

حتما سرچ كرده ببينه متاهله يا مجرد يا بچه داره يا نه

شايد ما هم بجاى اون بوديم ميرفتيم پروفايل عشق قديميمونو چك ميكرديم

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2728
به روش نيار بابا دعواتون ميشه حتما سرچ كرده ببينه متاهله يا مجرد يا بچه داره يا نه شايد ما هم بجاى ...

بعدازازدواج کسی حق چنین کاری رونداره اون چک کردن مال وقتیه باکسی تعهدنبستی

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

از رو کنجکاوی بوده،منم یکیو که دوس داشتم قبلن،رفتم سرچ کردم ببینم چیکاره شده،فقط در همین حد،در حالیکه اصلا اهل خیانت و این چیزا نیستم

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

ببین عزیزم خودت شوهرتو میشناسی

ببین ادمی هست که با وجود شما خیانت کنه؟

یا فقط کنجکاو شده؟؟

چون خود من شخصا تا حالا هزار نفر سرچ کردم و دیدم

که واقعا فقط سر کنجکاوی بوده

دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤

هز زنی جای شما باشه ناراحت مشه ولی متاسفانه اقایون وقتی عشق اولشون و قراموش نمیکنن و پیگیرش هستن کارشون و توجیه میکنن بهش بگید محکوم مشید ب بی منطقی و فضولی همسر من دختری رو از بچگی دوس داشته بعد رفته خدمت اومده دیده وختره ازدواج کرده تا مدتها میگف شبا بخاطرش گریه میکزدم اول ازدواجمونم گف من فقط عاشق یکی شدم تو زندگیم یعنی نگف فراموشش کردم بهد سالها گاهی هنوزم خوابش و میبینه و وقتی من ناراحت میشم درک نمیکنخ میگه اون گذشته منه خب الان اگه امکانش و داشت مطمنا سرچش میکرد ببینه دختره کجاس چطوزه و توجیه هم میکرد

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
بعدازازدواج کسی حق چنین کاری رونداره اون چک کردن مال وقتیه باکسی تعهدنبستی

كنجكاوى كرده 

ما جاى اون نيستيم كه بدونيم 

ولى حدس من اينه كه ميخواسته ببينه سرگذشت دختره چى شده

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

من بودم ب روش نمیاوردم فعلا..چون می زنه زیرش اون وقت ت بدهکار میشی..بعد پروترم میشه ترسش می ریزه

میشه واسه موافقت پدرم باازدواجم صلوات بفرستید امسال قبل99به عشقم برسم بعد ازهشت سال.. الهی آمین
زندگیش به سرچ همسرش وابسته است مگه؟🤔 اگر ریگی به کفش شوهرش بود صد تا پسورد میذاشت نمیتونست استار ب ...

باید حواسشوجمع کنه نبایدبیخیال بشه اونم فکرنمیکرده زنش بفهمه مگرنه پسوردم میذاشت

2706