2726
عنوان

خبانته یا هنوز زوده بگم خایانته

1159 بازدید | 64 پست

شوهرم ی مدت گوشی  ساده داشت ن تل ن اینستا بعد شوهرم قبلا یعنی مجردی ۳ سال با ی دختره بوده ب طرز وحشتناکی دختره رو دوست داشته بخاطر دختره همه کار کرده جلو همه واستاده بعد دختره فک کنم اخر نخواستتش شوهرم ی سال افسردگی گرفته  من الان بچه دارم و چن ساله ازدواج کردم شوهرم جدیدا گوشی گدفته من دیشب زود خوابیدم و شوهرم بیدار بود و گیر گوشیش امروز  رفتم اینستاشو ببینم ی قسمت داره سرچایی ک کردی میاد ی قسمت رفتم ی چیزی سرچ کنم دیدم پروفایل دختره هست رفته دیشب پیداش کرده و عکساشو چک کرده الان خیلی داغونم بنظرتون ب روش بیارم

خبانت خايانت😳😐😕

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

صددرصد بروش بیار

لعنت به اینستا وتلگرام که منشاء۹۵درصدخیانتهاست

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

بنظرم روش بیاری وقیح تر میشه و دفعه دیگه علنی این کار میکنه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

دلش تنگه دست خودش نیست 

کاش این مردا زن نگیزن

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2706