1464
1459
عنوان

خبانته یا هنوز زوده بگم خایانته

| مشاهده متن کامل بحث + 1132 بازدید | 64 پست
به روش نيار بابا دعواتون ميشه حتما سرچ كرده ببينه متاهله يا مجرد يا بچه داره يا نه شايد ما هم بجاى ...

بعدازازدواج کسی حق چنین کاری رونداره اون چک کردن مال وقتیه باکسی تعهدنبستی

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (من یک زن خوشبخت وموفق هستم وبه همسرم افتخارمیکنم ❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝)                                                                                                                                  ❤لطفا برای خواهردارشدن دخترم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

ببین عزیزم خودت شوهرتو میشناسی

ببین ادمی هست که با وجود شما خیانت کنه؟

یا فقط کنجکاو شده؟؟

چون خود من شخصا تا حالا هزار نفر سرچ کردم و دیدم

که واقعا فقط سر کنجکاوی بوده

نقلُ نباتُ شیرینی مگه میشه تو دل نشینی؟❤❤

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

هز زنی جای شما باشه ناراحت مشه ولی متاسفانه اقایون وقتی عشق اولشون و قراموش نمیکنن و پیگیرش هستن کارشون و توجیه میکنن بهش بگید محکوم مشید ب بی منطقی و فضولی همسر من دختری رو از بچگی دوس داشته بعد رفته خدمت اومده دیده وختره ازدواج کرده تا مدتها میگف شبا بخاطرش گریه میکزدم اول ازدواجمونم گف من فقط عاشق یکی شدم تو زندگیم یعنی نگف فراموشش کردم بهد سالها گاهی هنوزم خوابش و میبینه و وقتی من ناراحت میشم درک نمیکنخ میگه اون گذشته منه خب الان اگه امکانش و داشت مطمنا سرچش میکرد ببینه دختره کجاس چطوزه و توجیه هم میکرد

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
بعدازازدواج کسی حق چنین کاری رونداره اون چک کردن مال وقتیه باکسی تعهدنبستی

كنجكاوى كرده 

ما جاى اون نيستيم كه بدونيم 

ولى حدس من اينه كه ميخواسته ببينه سرگذشت دختره چى شده

😔😔😔😔
1473

من بودم ب روش نمیاوردم فعلا..چون می زنه زیرش اون وقت ت بدهکار میشی..بعد پروترم میشه ترسش می ریزه

میشه واسه موافقت پدرم باازدواجم صلوات بفرستید امسال قبل99به عشقم برسم بعد ازهشت سال.. الهی آمین
زندگیش به سرچ همسرش وابسته است مگه؟🤔 اگر ریگی به کفش شوهرش بود صد تا پسورد میذاشت نمیتونست استار ب ...

باید حواسشوجمع کنه نبایدبیخیال بشه اونم فکرنمیکرده زنش بفهمه مگرنه پسوردم میذاشت

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (من یک زن خوشبخت وموفق هستم وبه همسرم افتخارمیکنم ❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝)                                                                                                                                  ❤لطفا برای خواهردارشدن دخترم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
1432
كنجكاوى كرده  ما جاى اون نيستيم كه بدونيم  ولى حدس من اينه كه ميخواسته ببينه سرگذشت دختر ...

یک اهمیتی داشته که کنجکاوی داشته من میگم اگه بروشم نمیاره فعلا

ولی حواسشوجمع کنه 

نه عزیزم بدترین کار اینه که به روش بیاری ...احترام خودت رو حفظ کن عزیزم ...اصلا هم بهش فکر نکن اعتماد به نفس داشت   باش ....اولا که خیانت نمی کنه فقط از سر کنجکاوی و دلتنگی برا جوونی بوده ....دو ما اگر خدایی نکرده بخواد کاری کنه می کنه و اون وقت ولش کن ...ولی برا این چیزهای الکی اصلا خودت رو کوچیک نکن .....

مثلا منم یکی ازپسرها بچگی مه اصلا بهش فکر نمی کنم ولی هر از گاهی عکساش رو چک میکنم ...یه جور حس شیرین که من یه روزی حس به اون خوبی رو تجربه کردم...اصلا اون آدم مطرح نیست ...حس قشنگی که خودم تجربه کردم قشنگه

هز زنی جای شما باشه ناراحت مشه ولی متاسفانه اقایون وقتی عشق اولشون و قراموش نمیکنن و پیگیرش هستن کار ...

منم یکی،خاستگار داشتم،میگف از بچگی دوسم داشته،اما من همچین چیزایی رو باور و قبول نداشتم،شرایط ازدواجم نداشتم،ردش کردم،با یکی دیگه ازدواج کردم،ینی اون فراموشم نکرده با وجود اینکه زن و بچه داره؟؟؟؟؟منکه اعتقادی ندارم به عشق و اینجور چیزا

نه عزیزم بدترین کار اینه که به روش بیاری ...احترام خودت رو حفظ کن عزیزم ...اصلا هم بهش فکر نکن اعتما ...

اخه دارم فک میکنم منم گدشته ای داشتم  اگ طرفم اینستا داشت شاید چکش میکردم

1474
هز زنی جای شما باشه ناراحت مشه ولی متاسفانه اقایون وقتی عشق اولشون و قراموش نمیکنن و پیگیرش هستن کار ...

😓😓😓دردناکه

چرا امکانشو نداره؟

خب اون موقع ها همه تلفن نداشتن ک شماره همراهشو یا همراه فامیلاشو نداره...بعدم اون موقع تهران بودن الان ما شهرستانیم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
منم یکی،خاستگار داشتم،میگف از بچگی دوسم داشته،اما من همچین چیزایی رو باور و قبول نداشتم،شرایط ازدواج ...

اینجوری باشه اون همه خاستگارداشتیم الان بفکرمونن😅

1450