1472
1411

بچه ها فکرکنم  نویسنده از بچه های سایت 😂😂😂فقط حواسش نبود این تیکه رو باید پتج شنبه شب ۱۲ به بعد پخش میکرد

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_"من بهت صدمه زدم ؟"                                   _"اینقدر زیاد که عاشقت شدم ......صدمه ات خیلی عاشقانه بود "                                                    💛💛                                                                                        _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی 😐                         _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           "یاداور فراز و فرود های من "

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

این سلطانی کارگردانشو بدن دست من احمق با این سریال تخمیش

از اون بدتر نویسنده معرکه اش☺️🔪🔪🔪🔪

💙❤️💚... اینقدر تو زندگی بخند، که مشکلات فکر کنن اسکلی چیزی هستی برن سراغ بعدی😅😅                                           هی تویی که داری امضامو می خونی! اره با خودتم، امیدوارم خیلی زود یه اتفاق خوب واست بیافته 😍🤗.                                        ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 
داماد چه عجله ای داره پاش از سه جا شکسته الان باید لگن بزارن زیرش بردارن امان میداد خوب شه بعد داداش ...

عالی بود

شازده کوچولو:چطوری حماقتم رو نشون بدم!؟ روباه:برای هر چیزی اظهار نظر کن...
1436
داماد چه عجله ای داره پاش از سه جا شکسته الان باید لگن بزارن زیرش بردارن امان میداد خوب شه بعد داداش ...

وای خدا😁😁😁😁😁😁😁

ستایش روسری قرمزشو بپوشه مطفری مثل فرفره راه میره😁😁😁😁

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
1432
1474
واقعا آدم مطلقه یا بیوه باشه شرف داره بمونه یه زندگی کنار هوو

به خدا ماهم زنیم با این کارش بچشو دق مرگ میکنه بعد میگه برا زندگیش اینکارو کردم تنها نباشه😑مگه تنهایی بدتر از اینکه شوهرت باشه ولی محبتش فقط مال تو نباشه هست؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
1331