1464
1459
عنوان

بنظرتون ازدواج با پسری که

275 بازدید | 28 پست

مسئولیت پذیره و جنمه کار کردن داره و به همسرش میدونه چطوری احترام بزاره ولی از لحاظ مالی هیچی نداره و اینکه دختره وضع مالیش خوبه درسته و ازدواج خوبی میشه ؟

همچي بايد متعادل باشه يعني از لحاظ مالي صفرم باشه خوب نيس

من و پُک می زنی آروم 🚬🚬🚬خرابم می کنی از سر 🚬🚬🚬🕳رژلب روی ته سیگار🚬💄 تن من زیر خاکستر🚬🚬

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1436

اگه از این ویژگیایی ک گفتی مطمئه ک درست تشخیص داده و باهم تفاهم هم دارن. قطعا کار درستیه

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
8

عزیزم اگر عرضه کار داره و رو زمین‌نمیمونه و ی روز بیکار نیس و اهل زن و زندگی و بقیه ملاکهات داره اره چرا ک ن 

روزی دست خداس ی نفر خیلی تلاشش زیاده اما روزیش کم ی نفر برعکسه 

1474
مردا واسه اینکه به دختری که وضع مالیش خوبه برسن حاضرن هزار جور نقش بازی کنن بعدم بشینن خونه از پدر ...

حرفتو قبول دارم ولی این اصلا نقش بازی نمیکنه واقعا اینایی که گفتم بهم ثابت شده و راجع بهش تحقیق کردم 

1450