1464
1459

چن ماهته

نی نی دختره😍 یا پسر؟😍

یه مامانِ شادِ 22 ساله ام ک عاشقِ زندگیم و بچه هامم👸👣💑 پشتِ دیوارِ دلم یه صدایِ پا میاد😍👣 چی از قدرت خدام بالاتره؟! منتظر یه معجزه ام ک میدونم اتفاق میفته این همه امید محاله آخرش شکست باشه 😊

منم😍

پنجاه روز دیگه وای ک از ی طرف دلم میخواد زودی بغلش کنم ببینمش از ی طرف نگرانم زایمان زود رس کنم ولی حرکت ک میکنه بیشتر دوس دارم تو بغل بگیرمش🤤🤤🤤🤤

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه بهش میگی و نمیفهمه اون دیگه بحث نفهمیدن نیس.....!!!!بحث نخواستنه

اسم انتخاب کردین؟

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1475
تو میدونی چند وقت دیگه بچتو بغل میکنی ولی ما چی بگیم که نمیدونم بچمونو اصلا بغل میگیریم یانه😭😭 ان ...

گلم این حرفو نزن منم ی سقط داشتم خیلی برام سخت بود بعد اون چند ماه طول کشید تا مامان بشم تو هم شک نکن بزودی مامان میشی

6 ماهم دخمله

اوووخی😍 خدا حفظش کنه

سالم ب دنیا بیاد ان شاءالله

یه مامانِ شادِ 22 ساله ام ک عاشقِ زندگیم و بچه هامم👸👣💑 پشتِ دیوارِ دلم یه صدایِ پا میاد😍👣 چی از قدرت خدام بالاتره؟! منتظر یه معجزه ام ک میدونم اتفاق میفته این همه امید محاله آخرش شکست باشه 😊
8
والا قطعی نشده

😩 هنوز قطعی نشده؟!

چ دل دارید بابا😉 ما هنوز ن به باره نه به دار اسمشو انتخاب کردیم

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین

امضام

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۳ابان دخترم دنیامیاد😍👧🎆میشه لطفادعام کنیدزایمان راحتی داشته باشم ونی نی سالم دنیابیاد👶👼واینکه براسلامتی خانوادم وصاحب خونه شدنمم دعاکنی🙏
1474
خیلی سخته آخه اختلاف نظر داريم شما چی انتخاب کردید؟ 

اره راست میگی. یادمه سلایقتون در اسم اکثرا متفاوت بود از هم..

ما اگه دختر باشه زینب

اگه پسر باشه علی شایدم علی اصغر

ان شالله سالم بغلش کنی با لب خندون.

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم(گناهکار) و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی(بخشنده).میشه برای آرزو دلم صلوات بفرستین.

ان شاالله ب زودی صحیح و سالم میاد بعلت

الهی ک نامدار باشه و عاقبت بخیر

اره راست میگی. یادمه سلایقتون در اسم اکثرا متفاوت بود از هم.. ما اگه دختر باشه زینب اگه پسر باشه ع ...

ايشالا بزودی مامان بشی عزیزم آره اختلاف نظر داريم اما بازم در آخر ب من محول کرده همسرم اما باز مرددم

1450