2410
2553

خوهرم تازه اومده برای توراهیم ی بلوزشلوار گرفته جنسشم خوبه۲۰تومن

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

اربعین با وقتای دیگ فرق میکنه ولی قیمت تاکسی تو عراق زیاده ب نسبت ایران چون پولمون‌ارزش نداره

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من بودم

ولی اصلا سمت هیچ معازه ای نرفتم.

فقط میدونم دینار ۹برابر پولمونه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2456

ارزون هم هست گرونم هست

پارچه چادری مشکی از 170 تا 300مثلا

چادرنمازی از 20 تا 50و... 

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

قیمت لباس خیلی بالاست خواستم یه پیرهن واسه شوهرم بخرم گفت120درحالی ک اینجا قیمت 80تومنه یه بستنی اونجا10تومن یا یه اب پرتقال بخری10تومن کلا همه چی گرونه انگور کیلویی40تومن من واسه کادویی8تا چادر گرفتم هرکدوم 30تومن

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
2714
اربعین با وقتای دیگ فرق میکنه ولی قیمت تاکسی تو عراق زیاده ب نسبت ایران چون پولمون‌ارزش نداره

آره  براهمون میگم اگه گرون باشه یا قیمت همین جا باشه ازم ایران شهر خودمون بگیرم 

هر هزار تومن ما اونجا ده هزار تومنه یعنی چیزی که اینجا دو تومنه اونجا ۲۰ تومن دخترم گیر داد ساعت میخوام یه ساعت بچه گونه ۳۰ هزار تومن

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
من بودم ولی اصلا سمت هیچ معازه ای نرفتم. فقط میدونم دینار ۹برابر پولمونه

ده برابر عزیزم بخوای از این دلال ها هم پول عراق رو بخری 11300میفته واست

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
قیمت لباس خیلی بالاست خواستم یه پیرهن واسه شوهرم بخرم گفت120درحالی ک اینجا قیمت 80تومنه یه بستنی اون ...

وای خدا چقد گرون منم باید چادر بگیرم ..

سینی هاچند قیمت بود 

ده برابر عزیزم بخوای از این دلال ها هم پول عراق رو بخری 11300میفته واست

عه؟ من ۹برابر یادم بود

ما دینار از پارسال مونده بود برامون

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706