1619
1632

خوهرم تازه اومده برای توراهیم ی بلوزشلوار گرفته جنسشم خوبه۲۰تومن

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای راحتی زایمانم صلوات بفرستی گلم  پسرم من وبابایی خیلی دلتنگتیم منتظریم بیای و کلی برنامه داریم برات عشق مامان   خداجوونم همونجوری که پسرمو بهم هدیه دادی سالم وسلامت بهم برسون  

اربعین با وقتای دیگ فرق میکنه ولی قیمت تاکسی تو عراق زیاده ب نسبت ایران چون پولمون‌ارزش نداره

دختر اردیبهشتی مهربون...شدیدا استقلالی⭐⭐ در  ببندید  و بگویید  که من   جز   او  از  همه   کس بگسستم    کس   اگر    گفت   چرا ؟ باکم نیست  فاش   گویید  که  عاشق  هستم....‌من انقد بی حوصلم که شما حرف بعدیتم درسته...😒😒😐😕

من بودم

ولی اصلا سمت هیچ معازه ای نرفتم.

فقط میدونم دینار ۹برابر پولمونه

برادران و خواهران عزیز ایرانیِ من که جان من و امثال من، هزاران بار فدای شما باد، کمااینکه شما صدهاهزار جان را فدای اسلام وایران کردید؛ از اصول مراقبت کنید. اصول یعنی ولی فقیه، خصوصا این حکیم مظلوم وارسته در دین، فقه،عرفان،معرفت. خامنه ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید......مهم نیست دشمن چه نگاهی به شما دارد. دشمن به پیامبر شما چه نگاهی داشت و [دشمنان] چگونه با پیامبر خدا و اولادش عمل کردند، چه اتهاماتی به او زدند؟ مذمت دشمنان و فشار آنها، شما را دچار تفرقه نکند.             قسمتی از وصیت نامه شهید ❤قاسم سلیمانی❤                                                                    به این تاپیکمسربزنید.گلچین مطالب و سایت های مفید که به روزرسانی میشه

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

ارزون هم هست گرونم هست

پارچه چادری مشکی از 170 تا 300مثلا

چادرنمازی از 20 تا 50و... 

‏آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
1522

قیمت لباس خیلی بالاست خواستم یه پیرهن واسه شوهرم بخرم گفت120درحالی ک اینجا قیمت 80تومنه یه بستنی اونجا10تومن یا یه اب پرتقال بخری10تومن کلا همه چی گرونه انگور کیلویی40تومن من واسه کادویی8تا چادر گرفتم هرکدوم 30تومن

اربعین با وقتای دیگ فرق میکنه ولی قیمت تاکسی تو عراق زیاده ب نسبت ایران چون پولمون‌ارزش نداره

آره  براهمون میگم اگه گرون باشه یا قیمت همین جا باشه ازم ایران شهر خودمون بگیرم 

1620
قیمت لباس خیلی بالاست خواستم یه پیرهن واسه شوهرم بخرم گفت120درحالی ک اینجا قیمت 80تومنه یه بستنی اون ...

وای خدا چقد گرون منم باید چادر بگیرم ..

سینی هاچند قیمت بود 

ده برابر عزیزم بخوای از این دلال ها هم پول عراق رو بخری 11300میفته واست

عه؟ من ۹برابر یادم بود

ما دینار از پارسال مونده بود برامون

برادران و خواهران عزیز ایرانیِ من که جان من و امثال من، هزاران بار فدای شما باد، کمااینکه شما صدهاهزار جان را فدای اسلام وایران کردید؛ از اصول مراقبت کنید. اصول یعنی ولی فقیه، خصوصا این حکیم مظلوم وارسته در دین، فقه،عرفان،معرفت. خامنه ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید......مهم نیست دشمن چه نگاهی به شما دارد. دشمن به پیامبر شما چه نگاهی داشت و [دشمنان] چگونه با پیامبر خدا و اولادش عمل کردند، چه اتهاماتی به او زدند؟ مذمت دشمنان و فشار آنها، شما را دچار تفرقه نکند.             قسمتی از وصیت نامه شهید ❤قاسم سلیمانی❤                                                                    به این تاپیکمسربزنید.گلچین مطالب و سایت های مفید که به روزرسانی میشه
1641
وای خدا چقد گرون منم باید چادر بگیرم .. سینی هاچند قیمت بود 

نپرسیدم ولی اونجا مثلا ماهواره وریش تراش واینجور چیزای برقی ارزونه ما ماهواره ایران خریدیم450اونجا150میدادن من خودم دوتا ریش تراش خریدم یکی واسه بابام یکی واسه پدرم 300تومن جفتش

1645