2703
2553
عنوان

سریال خوشگللللل خارجی چی پیشنهاد میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بریکینگ بد دیوونت میکنه

همون معلم شیمیه ؟ 

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
2720
2714
بنشی هم جناییه هم عاشقانه فقط یه خرده با بچه نمیشه دیدش

چجوریه مگه   

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
د ۱۰۰ راجع ب چیه ؟ 

فرض کنید که زمین به مدت سه نسل بر اثر انفجارات هسته ای نابود شده و خالی از سکنه است.هر آنچه
که از بشریت باقی مانده،بر روی یک ایستگاه فضایی به نام آرک زندگی می کنند اما انسان ها نمی توانند
تا ابد آنجا بمانند زیرا با کمبود اکسیژن و غذا مواجه می شوند حتی با اینکه جمیعت کنترل شده و هرکس
می تواند یک فرزند داشته باشد.بزرگان آرک تصمیم می گیرند که 100 جوان زندانی و خلاف کار را به زمین
بفرستند تا مطمئن شوند که زمین از تشعشعات پاک شده و باری دیگر قابل زندگی است.

100 جوانی که کل عمرشان از زمین داستان شنیدند و زمین را از از فضای بیرون مشاهده کردند.کسانی
که تابحال باد به صورتشان نخورده و شنا کردن را تجربه نکردند.علاوه بر تلاش برای بقا،آن ها با خودشان
وارد جنگ می شوند تا بین خود رئیس انتخاب کنند.در حالی که سرشان با این مسائل گرم است ناگهان
متوجه می شوند که آن ها در زمین تنها نیستند…

خیلیییی سریال توپیه

مربی بدنسازی ام 💪 برنامه چربی سوزی و عضله سازی با هزینه کم میدم 😊
Black mirror Money hiest Sherlock Dexter Mindhunter (اگه جنایی دوس داری نداری نبین صحنه ناراحت ک ...

دارک و پیشنهاد ندههه

مغزم ا دیشب داره منفجر میشه خیلی گیج کنندس😐

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2706