1676
1605

ترجیحا آمریکایی 

فرار از زندان و گیم آف تروز رو دوست داشتم 

اما خاطرات یک خون آشام رو حوصله‌م نشد تا آخرش ببینم    

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677
گرگ و میش  سریال ۱۰۰

د ۱۰۰ راجع ب چیه ؟ 

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود

الحمد(نسخه عربی ستایش)😂

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
8
بریکینگ بد دیوونت میکنه

همون معلم شیمیه ؟ 

Black mirror

Money hiest

Sherlock

Dexter

Mindhunter (اگه جنایی دوس داری نداری نبین صحنه ناراحت کننده داره)

Dark

Peaky blinders

Six feet under

This is us

Friends

The office

Fargo

Band of brothers

The leftovers

این دود سیه فام که از بام وطن خاست/ از ماست که بر ماست    وین شعله سوزان که برآمد ز چپ و راست/ از ماست که برماست   گر جان به لب ما رسد از غیر ننالیم، با کس نسگالیم/ از خویش بنالیم که جان سخن اینجاست، از ماست که برماست
1651