2726

من دوره هام ۲۸ روزه بود

ماه قبل دورم ۳۶روزه شد

این ماه هم ۴۲ روز شده دورم هنوز پریود نشدم

هیچ علایمی هم ندارم نه علائم پریود نه بارداری

این ماه دوبار سرماخوردم کلی آمپول ودارو واینا

پیاده رویم داشتم..اقدامم زیاد جدی نبود...

بنظرتون امکان بارداری وجود داره؟؟بی بی بزنم؟یا صبرکنم تا هفته بعد؟

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰

عزیزم اولین علایم بارداری من سرماخوردگی بود و اینکه سر موعددرد پری داشتم

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم پنج شنبه که باید پریود میشدم درد پریودی داشتم درحدی که گفتم حتما پریود میشم رفتم نوار گذاشتم

صورتمم کلا جوش زد..هروقت جوش میزنم پریود میشم

اما نشدم...نمیدونم یعنی امکان داره؟؟بی بی بزنم یا صبر کنم بنظرت؟

2728

دلم بچه میخواد خبلی.. خدا برات نگه داره و سلامت... برامنم دعا کن لطفا😢

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
ما از عالم غیب خبر داریم؟ جادوگریم؟از کجا باید بدونیم مثلا؟

یه نفس عمیق بکش اول...

بعدم من گفتم حتما میدونین امکان داره با وجود سرماخوردگی وآمپول واینا بچه ای اگه وجود داشته باشه بمونه یا نمونه...

منم پنج شنبه که باید پریود میشدم درد پریودی داشتم درحدی که گفتم حتما پریود میشم رفتم نوار گذاشتم صو ...

احتمالش خیلی بالاس‌منم دقیقا همینطوری بودم

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

بچه ها منم باید ۶روزپیش پری میشدم ولی نشدم جلوگیریمم طبیعیه علایم پریودی ندارم یکمم حالت تهوع دارم.احتمالش هس باردار باشم؟؟بی بی بزنم؟؟؟

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
یه نفس عمیق بکش اول... بعدم من گفتم حتما میدونین امکان داره با وجود سرماخوردگی وآمپول واینا بچه ای ...

عزیزم منم ماهی ک باردارشدم دارو استفاده کردم برای سرما خوردگیم الانم تو هفته ۳۶ امم اصلا استرس ب خودت راه نده عزیزم 

ایشالا بزودی دامنت سبز شه😗😗

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 
2706