2726
من آدم جاهلی نیستم بیشتر نوجونیو جوونیمم ایران نبودم که بخوام انقد بسته صحبت کنم من میگم وقتی همسرش ...

همچین شوهری فقط باید ازش جداشد .اینکه نمیفهمه زن جوونش تیاز به رابطه داره از یه گاو کمتره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیخواد تحریک شه من باید بخاطر بچم و ابروم بمونم یا جداشم

بستگی به شرایط خودت داره...گاهی آدم پیش ی همخونه آرامش داره گاهی نه...من همیشه میگم آدم باید خودخوانه تصمیم بگیره نه احمقانه...خودخواه که باشی برای چیزای که اهمیت میدی دلسوزی میکنی...بچه ات رو دوست داری برای آرامشش تلاش می کنی برای خودت ارزش قائل میشی...

هرکسی یه شخصیتی داره من شخصیتم باشما فرق میکنه و البته حقو به هممون میدم چون آدما متفاوتن ولی من منظورم اینکه باید وقتی شرایط اوکی شد بچه دار میشدین مسولیت انسان دنیا آوردن خیلی بزرگه اینو لطفا قبل بچه دارشدن بفهمیمم 

افرین شبنم جون چرا ب ما زنها انقد ظلم میشه فقط ب حکم زن بودن و مادر بودن

ببین باشوهرت اول صحبت کن بگو من یه زن جوونم نیاز به رابطه دارم و نمیتونم دیگه خودمو کنترل کنم اینهمه سال تحمل کردم نمیخوام به خاطر بی توجهیه تو به گناه بیفتم اگه واقعا نمیخوای بامن  باشی ازهم جدابشیم. ولی دیبا جون مطمینی شوهرت باکس دیگه ای رابطه نداره که اینقد باهات سرده؟

بنظر من همسر شما،، یک مرد خود خواه،،، حتما جدا شو،،،،، بجه طلاق بودن بهتر مادر افسرده بودن،،،،،، ادبش کن،،،، حداقل، اسم طلاق بنداز،،،،، بگو آقا بالاسر نمی‌خوام وقتی به من نیازی نداری،،، منم نیاز دارم پس بهتره جدا بشیم،،، گمشن والا 

من آدم جاهلی نیستم بیشتر نوجونیو جوونیمم ایران نبودم که بخوام انقد بسته صحبت کنم من میگم وقتی همسرش ...

واه مگه تو ايران زندگي نكردن جاهل رو عاقل ميكنه

مگه مادر ادم نيست اتفاقا گاهي جداشدن باعث ميشه افسردگي رفع بشه مادر بهتري شه

گاهي رو كلي گفتم منظورم اين كيس خاص نيست

دوراهی بزرگیه شبنم جون حرفات کامل حرف دلمه اما بچم چی میشه تاوان چیو پس میدم

ببین یا باید تحمل کنی دم نزنی یا باید شوهرت یه تکونی به خودش بده رابطشو درس کنه باهات و یا واقعا اگه نمیتونی باید جدابشی 

راستی بچه ها چرا من اینطوری شدم 

مجردم ولی خوم میدونم گرمم یا سرد از گرم بودن سرد مزاج شدم چرا😐تازه از این جدااا 

قبلا تو چله زمستون گرمم بود ولی دگه اینجوری نیست همه از گرما بمیرن من میگم سردمه یخ زدم چرا؟

🖤
2706