2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
برو تو سایت دکتر هولاکویی باهاش مطرح کن مشکلتو

سایتش میدونی چیه من سوال دارم ازش

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
2714
چراباید بره با کسی دیگه آدم باید وقتی نمیتونه نیازشو برطرف کنه و متاهله عزت نفسشو نگه داره

خب برای چی ازدواج کرده؟ ازدواج کرده شوهرش بره پیشش باهاش رابطه داشته باشه نه اینکه عزت نفسشو نگه داره.حالا اگه یه زن نیاز شوهرشو برطرف نمیکرد میرفت بایکی دیگه همین خود شما بهش میگفتی خب خودت بهش کم محلی کردی عیب نداره زن باید درخدمت شوهرش باشه شوهرت حق داشته ولی الان که برعکسه میگین تحمل کن بریز تو خودت به خاطر بچه

شاید برای شما عزت نفس چیز غریبی باشه ولی ای کاش قبل از مادرشدن رو خودتون کار میکروین هرکسی نباید بچه ...

چیز غریی نیس عزیزم

تو همه سالها خودمو بخاطر همین عزت نفس سرکوب کردم

افسردگی شدید دارم

لطفا ی سر بیاید تایپیکم البته با اجازه ی استارتر هر حاجتی ک دارید فقط برام ی قلب بزارید❤براتون پنج صلوات میگم شمام برا منه حقیر دعا کنی ک ب زودی زود ازدواج کنم 

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗
خب برای چی ازدواج کرده؟ ازدواج کرده شوهرش بره پیشش باهاش رابطه داشته باشه نه اینکه عزت نفسشو نگه دار ...

من آدم جاهلی نیستم بیشتر نوجونیو جوونیمم ایران نبودم که بخوام انقد بسته صحبت کنم من میگم وقتی همسرش درس نمیشه و امکان طلاق نداره باید خ یشتن داری کنه بخاطر بچش 

2706