2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوباره خوب میشی تقریبا همیشع من میگم

خب شاید مریض شده ک انقد سرده ببرش دکتر

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
2456
2714
وقتی شوهرش نمیخواد درس شه ومشکلشو نمیخواد حل کنه یعنی یه بچرو به خاطر نیتز جنسی بنداز تو بدبختی وطلا ...

اگه این خانم نتونه نیاز خودشو سرکوب کنه بره بایه نفر دیگه رابطه داشته باشه و بعدا همین شوهرش که الان اصلا به نیازاش توجهی نداره  به عنوان خائن آبروشو ببره بهتره یااینکه جدابشه بدون اینکه آبرویی ازش ریخته بشه؟اولین نیاز برای ازدواج هردختر وپسری نیاز جنسیه همونطور که به اب غذا نیاز داریم به رابطه جنسی هم احتیاج داره بدن چون به انسان ارامش میده

الان نشکل شوهرم نیس تو این سالها همه کاری کردم انواع دکترا بردم الان مساله خودمم ننیدونم با زندگی ...

اگه واقعا میدونی ک درس نمیشه شرایط و خانوادت حامیتن طلاق بگیر؛چرا باید عمرتو اینطوری حیف کنی

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
اگه این خانم نتونه نیاز خودشو سرکوب کنه بره بایه نفر دیگه رابطه داشته باشه و بعدا همین شوهرش که الان ...

چراباید بره با کسی دیگه آدم باید وقتی نمیتونه نیازشو برطرف کنه و متاهله عزت نفسشو نگه داره

2706