1648
1605
عنوان

ستایش چرا اینجوریههههه

1059 بازدید | 74 پست

شوخیه یا جدی؟؟؟؟ مامانه میگه برا دامادم زن دوم گرفتم که زندگی دخترمو حفظ کنم الانم مهم نیست باهام حرف نمیزنه من به خاطر حفظ زندگیش این کارو کردم😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑 انگار به هر قیمتی باید شوهر داشت اخه یعنی چی واااقعا

یه مشت شرو ور تحویل میدن اصلا به مامانه چه تو زندگیه دخترش دخالت کرده همینو تو جامعه کم داشتیم😒😒😒😒

پنهان باش...😒😒😒                                                   مثل گ.و.زِ پُشت اسهال...همانطور خطرناک و کُشنده😂😂😂🤭🤭🤭🤪🤪🤪                                 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂😂

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522

الان زن دومو دارن رواج میدن به همین راحتی 😎

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
1620

این فیلم اساسا مشکل داره

قهرمان قصه به اورژانس میگه آژانس

مرد پخته قبل از مرگ میگه بامن ازدواج کن

مزخرف

انگار قصه و دیالوگهارو بچه مدرسه ای ها نوشتن 

من تا حالا فقط نیم ساعت شو دیدم 

نازشصت سابق هستم.با کالری شماری و پیاده روی تند وزنمو به ایده آل رسوندم .قد ۱۶۳ وزن ۶۰😌
در عرض سي ثانيه چهار تا تاپيك در اين مورد چ فازيه اينجا؟؟😒

فکر کنم گوشی به دست همه منتظرن یه چیزی ببینن تاپیک بزنن😀

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1523

من که اصلا نگاه نمیکنم چون حس میکنم به شعور مخاطب توهین شده. اینم یه کار ضعیف صدا و سیماست مثل بقیه ی کارهاش. بعد از ی وقفه ی طولانی آخه کی یادشه چی دیده؟ مسخره س دیگه!

جهت آرامش قلب ،دست را روی سینه گذاشته و چندین بار این آیه را تکرار کن : اَلذینَ آمَنو وَ تَطمئِنُ قلوبِهِم بِذِکرِالله، اَلا بِذِکرِ اللهِ تَطمَئِنُ الٰقُلوب..💚💚
ندیدم تاپیکارو اخه لجم گرفت😆😆

كل تاپيكا دارن فوش ميدن ب فيلم😐

برام دعا ميكنيد؟؟؟با دلاي پاكتون؟؟واسه ارامشم؟؟حال دلم بده!ي چن وقتيه قلبم زودزودميشكنه.....💔

زنها هم شوهرشون مريض ميشه برن شوهر كنن

چون زني حاضر نيست با يه مرد مريض زندگي كنه

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
1615