2733
2734
منم امروز رفتم امپول بزنم یه خانومه اونجا داشت امپول میزد ولی گفت ک دور نافش نزنن ب دستش زدن حالا ای ...

ضد انعقاد واسه جلوگیری از لخته شدن .دور ناف امپول اخه خیلی درد داره مخصوصا اینا یکم سوزنش ضخیمه

خوبیاتون مثل بخاری ماشینه خوبه ولی حال بهم زنه.. والا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داروی ضد انعقاد خونه تو هم تو شکمت میزنی؟؟؟

اره ميدونم منم مشكل انعقاد دارم اوايل تا قبل بزرگ شدن جنين دورناف ميزدم ولي الان بازو ميزنم

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
2731
من توی بازوم میزنم  یعنی اشکال نداره تاثیر داره؟؟

نه اشکالی نداره قسمت بیرونیش بزن ینی داخل پا و دست نزن چون قسمت بیرونی چربی داره داخل بزنی درد میاد

خوبیاتون مثل بخاری ماشینه خوبه ولی حال بهم زنه.. والا  
دردت نمیاد؟؟

خیلی درد داشت این اخرا😣😢 بزن رو ران یا بازو

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
چرا تاکید داشت؟ یعنی واسه من بی تاثیره ؟؟ من تو بازوم میزنم

اخه شما بارداری من عمل شدم حتما فرق داره دکتر به من گفت حتما شکمی

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2738
اخه شما بارداری من عمل شدم حتما فرق داره دکتر به من گفت حتما شکمی

بافتی که زیرش چربی باشه مثل ران هم میشه. من اواخر بارداری چون پوست شکمم کشیده شده بود خیلی درد داشت گفت بزن رو ران

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
نه تازه سزارین شدم باردار نیستم

مبارکه نمیدونم والا به من که اینطوری گفتن ولی انگار دوستان بازو هم زدن ولی حتما بزن درضمن کاش برامن بازو میزدن خیلی درد داشت دور ناف

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕