1600
1605

چرا بعد سزارين اخ ب من گفتن تا موقع زايمان

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

من واسه دختر خالم زدم تزریق زیر جلدی باید کرد دو انگشت از بغل ناف فاصله بده یا بازو یا کنار ران پا قسمت بیرونیش 

خوبیاتون مثل بخاری ماشینه خوبه ولی حال بهم زنه.. والا  

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

1546
من واسه دختر خالم زدم تزریق زیر جلدی باید کرد دو انگشت از بغل ناف فاصله بده یا بازو یا کنار ران پا ق ...

مثه انسولین 

1432

من تا الان میزدم. از امروز شد هپارین  تا ۲۴ ساعت قبل زایمان

برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه
1601
منم امروز رفتم امپول بزنم یه خانومه اونجا داشت امپول میزد ولی گفت ک دور نافش نزنن ب دستش زدن حالا ای ...

ضد انعقاد واسه جلوگیری از لخته شدن .دور ناف امپول اخه خیلی درد داره مخصوصا اینا یکم سوزنش ضخیمه

دردت نمیاد؟؟

خود سوزنش که نه اما مادش برام خیلی سوزناکه مامانم میگه رنگت میپره بعدش

شایدم من سوسولم زیادی

برای بار دوم ۳۰دی میرم انتقال خدا به داد دلم برسه😔...‌دوستای عزیزم ۲۵ مهر انتقال جنین دارم التماس دعا🙏🙏🙏🙏....انتقالم منفی شد😔
داروی ضد انعقاد خونه تو هم تو شکمت میزنی؟؟؟

اره ميدونم منم مشكل انعقاد دارم اوايل تا قبل بزرگ شدن جنين دورناف ميزدم ولي الان بازو ميزنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
من توی بازوم میزنم  یعنی اشکال نداره تاثیر داره؟؟

نه اشکالی نداره قسمت بیرونیش بزن ینی داخل پا و دست نزن چون قسمت بیرونی چربی داره داخل بزنی درد میاد

1578