1648
1632

زن بدونه مرد می میره؟؟؟؟؟😐😐😐😐😐😐

هوو از طلاق بهتره؟؟؟؟

چی داره می گه؟؟؟؟

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

چرت و پرته بابا. الان داشتم شام میخوردم 3_4 دقیقشو دیدم غذامو برداشتم اومدم اتاق خودم

بیت من را گرفته از خویشم/اولم شعر بوده عشق آخر      شعر یعنی تمام آدم ها/عشق یعنی علیرضا آذر❤
1613
کسایی که این فیلمو نگاه میکنن واقعا بیکارن، حتی حاضر نیستم یه ثانیه از عمرمو براش تلف کنم

منم اصلا نگاهش نمیکنم

اصفهانیا خسیسن .رشتیا بی غیرتن .شیرازیا تنبلن یاد گرفتین فقط برچسب بزنین به همدیگه خببببببببب حالا بگو ببینم خود تو چی هستی؟که به خودت اجازه میدی به یه شهر با اون همه آدم یه نسبت بد بدی ؟میتونی اون دنیا جواب تک تک آدمای اون شهری که بهشون صفت های جورواجور میدی رو بدی؟؟اصلا مگه همه شهرا بد نیستن؟خب تویی که اهل شهری هستی که همه صفت های خوب مال توئه جوری رفتار کن بقیه شرمندت بشن بتونی بگی مثل من باشین یکاری کن لااقل حالا که بقیه شهرا رو میکوبونی آبروی شهر خودتو نبری ☺☺

😐😐😐😐😐 جدییی ایناروو داره تبلیغ میکنهه 😐😐😐😐چهه خوب نمیتونم این قسمتشو الان ببینم

امروز اگر با حرف هایم کسی را خوشحال یا دلگرم کنم بهترین روز من است و اگر او را غمگین یا دلشکسته کنم بدترین روز من 💚💛  دوستان اگر نظری اینجا میدم که باعث ناراحتیتون میشه و توهین شده بهتون حتما بگید تا اصلاحش کنم . صرفا یکسری حرفا شوخیه پس برداشت بدی هم نکنید 😀💜                                                
اون ور هم گفتم... تاپيك بغلي جاي اين سريالهاي ابگوشتي سريالها و فيلمهاي روز دنيا رو ببينبد!

اوناهم می بینیم اخرش عینه گات ابکی تموم میشه 😐😂

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️

وای اره داغونه خیلی بد بود واقعا از فردا مردا دم ذر کیارن خیلی بیشعورن

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
1614

لطفا تو پيج هاي اينستا اعتراضتون رو اعلام كنيد

كارگردان و نويسنده بيشعورشون بايد عذرخواهي كنن

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!

تقصير خود ملته

وقتي هر سريال آبكي و بي محتوايي پخش ميشه ميشينن با ذوق ميبينن، خب سازنده ها هم فكر ميكنن سليقه و شعور مردم در همين حده 

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
1641
تقصير خود ملته وقتي هر سريال آبكي و بي محتوايي پخش ميشه ميشينن با ذوق ميبينن، خب سازنده ها هم فكر م ...

ندیدی شبا میره با چه ادمای درپیتی مصاحبه میکنه

اگه راست میگه بره دم دانشگاه تهران و جاهایی که چهار تا ادم حسابی رد میشه

1639