2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آها آره منم یادم اومد مجرد بودم دکترا از بارداریم قطع امید کردن خواستگارم پسم زد ولی اخرش یکی عاشق ...

سلام عزیزم،،انشالله باردار باشی گلم

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
ازین فیلم های جمهوری اسلامی بیشتر ازین نمیشه انتظار داشت

چ ربطی ب جمهور اسلامی داره.

وقتی میبینن مخاطب داره میسازن... اونایی ک نگا میکنن خودشون چرا وقتشونو پای این سریالا هدر میدن؟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
اخه دردم گرفت خواهر با اینکه بچه دارم چه برسه به اونکه بچه دار نمیشه

ميدونم الان بعضي مردا افسار پاره ميكنن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چرا عزیزم؟یعنی میگی اون مرد تا آخرش با هیچ زن دیگه ای ازدواج نکنه و حسرت بچه رو به گور ببره؟

اگه قضیه برعکس بود چی؟ اگه مرده مریض بود بازم همینو میگفتین اونموقع زنش مجبور بود ازش پرستاری کنه تااخر عمر حالاچون اون مرده حق داره هرغلطی خاست بکنه

مگه با یه فیلم‌دل مردم به لرزه درمیاد؟اسمش رو شه فیلمه دیگه خیلی جدی نگیرید

خیلیا هستن تحت تاثیر قرار میگیرن

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
اگه قضیه برعکس بود چی؟ اگه مرده مریض بود بازم همینو میگفتین اونموقع زنش مجبور بود ازش پرستاری کنه تا ...

آره اگه برعکس بود هم همینو میگفتم،،ببین من شوهرم خیلی ضعیفه سه ساله هر روش درمانی رو انجام دادیم و نشده،،وقتی به این فکر میکنم اگه هیچوقت بچه دار نشم و ادامه پیدا کنه حالم خیلی بد میشه

حالا اگه یه مرد این مشکلو داشت یه زن حق داشت دوبار ازدواج کنه؟

زن نمیتونه همزمان دوتا شوهر داشته باشه،واقعا نمیشه مقایسه کرد،مثل این آقا حواسش به زن اولش هست با کسی هم ازدواج کرده ک بچه دارم بشه،،واقعا بچه دار شدن مسأله خیلی مهمیه

زن نمیتونه همزمان دوتا شوهر داشته باشه،واقعا نمیشه مقایسه کرد،مثل این آقا حواسش به زن اولش هست با کس ...

خب چرا از بهزیستی بچه نمیارید عزیزم؟ 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
خب چرا از بهزیستی بچه نمیارید عزیزم؟ 

فعلا میخوایم به درمانها ادامه بدیم گلم،،اتفاقا من دوس دارم این کارو حتی اگه بچه داشتم انجام بدم،ولی شوهرم میگه حتی حرفشم نزن

2706