1619
1605
ازین فیلم های جمهوری اسلامی بیشتر ازین نمیشه انتظار داشت

چ ربطی ب جمهور اسلامی داره.

وقتی میبینن مخاطب داره میسازن... اونایی ک نگا میکنن خودشون چرا وقتشونو پای این سریالا هدر میدن؟

(اضافه شد👇)یه دهه۷۰ی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود،تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                خدایا بهم کمک کن ب پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و نفس است                                و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است                                   خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلمو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                          خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون.                                                           خداجوها امیددارم اینجا به کارتون بیاد
اخه دردم گرفت خواهر با اینکه بچه دارم چه برسه به اونکه بچه دار نمیشه

ميدونم الان بعضي مردا افسار پاره ميكنن

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

چرا عزیزم؟یعنی میگی اون مرد تا آخرش با هیچ زن دیگه ای ازدواج نکنه و حسرت بچه رو به گور ببره؟

اگه قضیه برعکس بود چی؟ اگه مرده مریض بود بازم همینو میگفتین اونموقع زنش مجبور بود ازش پرستاری کنه تااخر عمر حالاچون اون مرده حق داره هرغلطی خاست بکنه

گروه سبز💚وزن شروع65💚وزن فعلی57.400💚وزن هدف55
1613
اگه قضیه برعکس بود چی؟ اگه مرده مریض بود بازم همینو میگفتین اونموقع زنش مجبور بود ازش پرستاری کنه تا ...

آره اگه برعکس بود هم همینو میگفتم،،ببین من شوهرم خیلی ضعیفه سه ساله هر روش درمانی رو انجام دادیم و نشده،،وقتی به این فکر میکنم اگه هیچوقت بچه دار نشم و ادامه پیدا کنه حالم خیلی بد میشه

حالا اگه یه مرد این مشکلو داشت یه زن حق داشت دوبار ازدواج کنه؟

زن نمیتونه همزمان دوتا شوهر داشته باشه،واقعا نمیشه مقایسه کرد،مثل این آقا حواسش به زن اولش هست با کسی هم ازدواج کرده ک بچه دارم بشه،،واقعا بچه دار شدن مسأله خیلی مهمیه

خب چرا از بهزیستی بچه نمیارید عزیزم؟ 

فعلا میخوایم به درمانها ادامه بدیم گلم،،اتفاقا من دوس دارم این کارو حتی اگه بچه داشتم انجام بدم،ولی شوهرم میگه حتی حرفشم نزن

1614
فعلا میخوایم به درمانها ادامه بدیم گلم،،اتفاقا من دوس دارم این کارو حتی اگه بچه داشتم انجام بدم،ولی ...

ان شاالله به حق امام حسین درمان ها نتیجه میده و سال دیگه یه دسته گل بغلته