2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون بچه دار نمیشه

میشه خلاصه بگی امشب چی شد؟تی وی مون قطعه😢

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
تحویل نمیگیری؟😁

بنجنس شدي دوسمم نداري دعبامم كردي🥺

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
گفت مریض بود غیر از اون عوارض بیماریش بچه دار نشدن بود

در هر صورت عزیزم...زن و مرد تو بیماری و سلامتی همیشه باید شریک باشن..یعنی چی رفتم زن گرفتم...گندش رو درآوردن...یه تنه این قسمت از فیلمنامه مرزهای بیشعوری رو جابه جا کرد

وایسا وایسا وایسا اشتباه نخون خانومم همونی که خیلی نایسه عمرا سر کوچه وایسه    

عووووو😂😂😂😂میگم چرا قافیه اش نمیاد..نگو تو کوچه وامیسته..سر کوچه واینمیسته😂😂😂 حالا ک اینجوره اره اره قبوله😅😅

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
در هر صورت عزیزم...زن و مرد تو بیماری و سلامتی همیشه باید شریک باشن..یعنی چی رفتم زن گرفتم...گندش رو ...

چرا سریال های خارجی رو تماشا نمی کنید ؟
سریال های ایرانی واقعا داستان های قابل پیش بینی دارن !

2706