1464
1411
وایسا وایسا وایسا اشتباه نخون خانومم همونی که خیلی نایسه عمرا سر کوچه وایسه    

عووووو😂😂😂😂میگم چرا قافیه اش نمیاد..نگو تو کوچه وامیسته..سر کوچه واینمیسته😂😂😂 حالا ک اینجوره اره اره قبوله😅😅

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر  
بنجنس شدي دوسمم نداري دعبامم كردي🥺

الان چند ماهه به شدت هاپو شدم.نمیدونم چم شده.تنها تو نیستی همه رفیقامو از خودم میرنجونم.

پسرا که فرار میکنن🤣🤣🤣🤣🤣🤣اصن ی وضی

خیلی خوشحالم،خودت میدونی چرا  

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

در هر صورت عزیزم...زن و مرد تو بیماری و سلامتی همیشه باید شریک باشن..یعنی چی رفتم زن گرفتم...گندش رو ...

چرا سریال های خارجی رو تماشا نمی کنید ؟
سریال های ایرانی واقعا داستان های قابل پیش بینی دارن !

1473
عووووو😂😂😂😂میگم چرا قافیه اش نمیاد..نگو تو کوچه وامیسته..سر کوچه واینمیسته😂😂😂 حالا ک اینجوره ا ...

بازم که اشتباه گفتی😖😩

تو کوچه واینمیسته سر کوچه عمرا واینسته 

چی شد؟🤔

🤣🤣🤣🤣🤣

خیلی خوشحالم،خودت میدونی چرا  
الان چند ماهه به شدت هاپو شدم.نمیدونم چم شده.تنها تو نیستی همه رفیقامو از خودم میرنجونم. پسرا که فر ...

اونكه دور از جونت😂

ولي حواسم بت هس بيادتم....🥰

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
در هر صورت عزیزم...زن و مرد تو بیماری و سلامتی همیشه باید شریک باشن..یعنی چی رفتم زن گرفتم...گندش رو ...

میدونسته دخترشو ول میکنه کم میاره خواسته دخترش تنها نمونه.شاید خودش شوهر نداشته تنهایی را بیشتر درک کرده

یاحسین     
1449
بله میدونم حست میکنم لامصب🤣🤣

دل ب دل دارد كُتي.....😂

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
بخاطر ستایشم اینجا یقه همو بگیرین🙄

😂😂😂😂😂😂👍🏿

خیلی چرت الان دومین قسمتی که ازش دیدم حالم بهم خورد😑

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_"من بهت صدمه زدم ؟"                                   _"اینقدر زیاد که عاشقت شدم ......صدمه ات خیلی عاشقانه بود "                                                    💛💛                                                                                        _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی 😐                         _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           "یاداور فراز و فرود های من "
1474
یه زن بعد از 20سال فوت همسر بخواد ازدواج کنه گناهه؟

منطور فیلم ستایش هس نه خودش خانم بزرگ گفت دخترم بچه دار نمیشه برا دومادم خودم زن گرفتم همونجا منم خاموش کردم اومدم اتاق حالم از حرفاش به هم خورد

من ميخوام برم نويسنده كارگردان بشم يه فيلم بسازم راجب خر ها پرواز نميكنن شنا ميكنن

كي ب كيه هر خري از راه برسه فيلم ميسازه

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

دقیقا مثل دهه های پنجاه شدین مامانم میگفت تو تلوزیون فیلم هندی نشون میداد از گریه حالمون خراب میشد. چقد به خودتون گرفتین فیلمه بخدا خواهران به اعصابتون مسلط باشین...

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی کمالاتی انسان از سخن پیدا شود...پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود...!                                       💜 برای سالم بدنیا اومدن نی نیم یه دونه صلوات میگی؟💜
1450