1600
1541
عنوان

این خوبه برا جاریم بخرم یا نه؟؟+عکس

648 بازدید | 28 پست

بچه ها تو تاپیکای قبلی گفتم ک برادر شوهرم خونه سازمانیشو عوض کرده و یه خونه بزرگتر بهشون داده ارتش. حالا میخوام کادو ببرم . نظرتون راجب این دوتا تابلو چیه؟ بالایی بهتره یا پایینی؟ اصن قشنگ هست یا نه؟ اگر اوکی بدید فردا میخرمش

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهد هم بوده!!

معلوم چي تدارك ديدي😂😂😂😂😂😂

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546

پایینی بهتره 

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنه شرلی هم نشدیم یکی ازمون بپرسه" آنه تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت..."💔                                                           خدایا خودت کمکم کن اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
1432

پایینه

بخر بزن تو خونه خودت هرروز جاریت و دعوت کن خونتون بلکه ان یکاد چشاش و دراورد

جاری احترام کردن نداره😂😂😂

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
1403

منظره هم خوبه 

ما تابلو فرش گرفتیم 

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊

برای من که اگه این تابلو رو بیارن ، همون سر شب میندازم سطل اشغال... ببین روحیه اش چطوره.. یه چیز بهتر بخر .. 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

نگفت جاری خوبه یا بد گفت چی کادو بدم 😑😒

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊
1578