2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حقیقتا دیره:/ اگه یکی تابستون شروع کرده از تو جلوتره  اگه اون موقع میخوندی تو یه پله بودین&nb ...

من رتبم تو کنکور ۹۸ شد ۹۰۰

الانم دانشجوئم.از اذر شرو کردم خوندن ولی خب نظام قدیم بودم و کتابارو خوب بلد بودم و پایه ام خوب بود

2728
اره مجازی خیلی بده 😢😢😢

گوشیتو بنداز دور 

من سال کنکور گوشیم دادم شوهرم برد خونه مامانش اینا :/

گفتم فقط دور بشه ازم 

خیلی نیازم داری یه گوشی ساده ساده 

یه سال محکم بخون یه عمر راحت باش 

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
حرف حساب زدی واقعا مرسی 

اصلاااا دیر نیست کی گفته دیره؟؟ کجاش حرف حسابه! 

فقط اراده میخاد کنکور یکی 5سال پشت کنکور آخرشم قبول نمیشه یکی 2 ماه میخونه قبوله. 

اراده کن هدفمند شروع کن

اصلاااا دیر نیست کی گفته دیره؟؟ کجاش حرف حسابه!  فقط اراده میخاد کنکور یکی 5سال پشت کنکور آخرش ...

ن منظورم ب جهته دیر بودنش نبود منظورم از نظر سبقت گرفتن از اونیه ک زودتر شروع کرده

من رتبم تو کنکور ۹۸ شد ۹۰۰ الانم دانشجوئم.از اذر شرو کردم خوندن ولی خب نظام قدیم بودم و کتابارو خوب ...

عزیزم من منظورم رتبه ۹۰۰ نیست 

رتبه دورقمی هست ⁦♥️⁩

رتبه ۹۰۰ رقیب زیاد داره اما اما دورقمی نه محکم کاری هست 

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

عزیزم پس ازالان شروع نکنی پس کی شروع کنی؟!اگرازالان خوندن دیره پس بزار امسال کلا بگذره بزاربرای سال بعد!حرفایی میزنینا!خب عزیزم ۸ماه مونده.تازه الان اولشه.برنامه آزمونا تازه شروع شده

رتبه ات چند شد چه سالي سخته بي گوشي

پارسال عزیزم ۹۷

بماند چند شد کلا خوشم نمیاد بگم 

حس میکنم به رخ کشیدنه :/ در حدی هست بتونم بگم فقط بخون نه دوست نه خونواده هیچی برات مهم نباشه 

یه سال با لذت بخون تمومش کن نمون پشت کنکور 

من بدون گوشی اصلا حس میکردم نفس نمیشه کشید :/

یه هفته سخته اما بدش میگی چقدر احمق بودم دستم بوده 

الان همین گوشی رو بذاری کنار بخونی برد کردی از ۸۰ درصد جلویی 

فقط بخون منابع هم کم داشتی بگو همه سطح خوباش بهت بگم 

2706