2726
عنوان

اندومتریوز

| مشاهده متن کامل بحث + 1690 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای ریپلای کردن اون فلش کج که به سمت چپ هست بغل عکس قلب رو بزن بعد میتونی رپیلای کنی زیر پست هر شخصی

ببین ابن سینا دزد الان بری چهل میلیون پیاده ات میکنن تازه ممکنه عمل خوبی هم انجام ندن

دکتر عسگری استاد دانشگاه تهران تو بیمارستان ارش و ادمی نیست الکی خرج رو دست کسی بذاره اگه دوست داشته باشی تو خصوصی هم عمل میکنه ولی تشخیص و نظراش خیلی خوب و خیلی عالی عمل میکنه

دکتر اصف جاه هم که همه بچه های نی نی سایت میشناسن و از کل ایران میرن پیشش عمل میکنن برای فیبروم و اندومتریوز اونم از اون دکترایی نیست که بیمار رو الکی ببره زیر تیغ و جفتشون هم تخصصشون لاپراسکوپی هست و این دفعه اگه قرار باشه عمل کنی عمل باز نمیکنی لاپرا میکنن

با لاپرا اصلا عمل درد نداره نهایت چسبندگی رو برمیدارن

ممکنه جفتشون بتونن بدون عمل با ای یو ای باردارت کنن 

یا بگن نه حتما باید عمل بشی بعد اقدام کنی

فقط وقت گرفتن از اصف جاه سخت که اونم راه حل داره باید معرفینامه از یکی دو تا دکتر بگیری ببری زودتر میبینتت

بچه ها یکی از دوستان ب من درخواست دوستی داده چطور باید قبول کنم بهم یاد میدید 

مرسی گلم از اهنماییت.. نازگل جون منو دیگه لاپاراسکوپی نمیکنن . هشت سال پیش که رفتم ابن سینا کلی آزمایش و سونو خانم دکتر سهیلا انصاری پور با بیتک طرازی مشورت کردن منو تو نیاوران پیش،ی دکتر ب اسم خانم دکتر مدرس گیلانی فرستادن ایشون اونموقع گفتن هیچ رقمه دیگه لاپاراسکوپی روت نمیشه کرد چون تمام لگن و شکم دچار چسبندگیه امکان دیدن داخل شکمت وجود نداره احتمال اینکه روده ات سوراخ بشه یا عصب های لگنت آسیب ببینه هست گفت باید بازم عمل باز انجام بدی که منم کلا بیخیال ابن سینا و بچه و دکتر شدم 

2728
مرسی گلم از اهنماییت.. نازگل جون منو دیگه لاپاراسکوپی نمیکنن . هشت سال پیش که رفتم ابن سینا کلی آزما ...

مدرس گیلانی خیلی دکتر عالی ای هست ولی بازم تخصص لاپرا نداره

حالا ضرر نداره با این دو تا دکتر هم یه مشورت بکن ببین چی میگن

مدرس گیلانی خیلی دکتر عالی ای هست ولی بازم تخصص لاپرا نداره حالا ضرر نداره با این دو تا دکتر هم یه ...

اره حتما عزیزم. ب خاطر دردم ب هرجا چنگ میزنم تا لااقل زندگی روزمرمو داشته باشم. خدا ب همه کمک کنه ب منم همینطور 

وای من امروز فهمیدم اندومتریوز دارم

هرچی کوفتو درده من دارم

شما چطور فهمیدی آندومتریوز داری؟

تو پریود و نزدیکی درد داری؟

پسرم زندگی با بودن تو و خندیدنت جایی قشنگ تریه😍
وای من امروز فهمیدم اندومتریوز دارم هرچی کوفتو درده من دارم شما چطور فهمیدی آندومتریوز داری؟ تو پ ...

من کیستم بزرگ شده بود رفتم سونو متوجه شدم و دوبار عمل کردم الانم لکه بینی زیر دل درد گاهگاهی دارم

من کیستم بزرگ شده بود رفتم سونو متوجه شدم و دوبار عمل کردم الانم لکه بینی زیر دل درد گاهگاهی دارم

ای بابا

مشکلی ک هست اینه ک آندومتریوز بازم عود میکنه.

مواظبش باش.چن وقت یه بار چکاب کن

پسرم زندگی با بودن تو و خندیدنت جایی قشنگ تریه😍

بچه ها من بعد مدتها رفتم سونو سعادت. من کیستم آندو نبوده و با داروهای گیاهی برطرف شده. سعادت کفت کیستات ساده بوده ولی چون دوبار عمل باز انجام دادی قبلا. چسبندکی یا آندومتریوز زمینه ای شده. ینی لگنم و لوله هام چسبندگی متوسط داره و ی لوله ام اندازه نه میل هیدرو شده. منم دیکه نمیخوام عمل کنم میترسم بدتر بشم بعد اینکه هزینه این عمل های سنگین رو ندارم میشه بگید کدوم دکتر خوبه هزینش کمتره برم جواب بگیرم بدون اینکه ای وی افم کنن. من دوبار قبلآ ای وی اف کردم بی نتیجه بوده 

عزیزم نگرانی رو از خودت دور کن و توکل کن به خدا

بعدم برو یه مرکز خوب و یه مدت تحتنظر باش 

به نظرم برو مرکز مام اونجا هم خیلی مجهزه و هم اینکه دکترای خیلی خوبی داره

درمانتم پشت گوش ننداز و ناامیدیو از خودت دور کن

درمان قطعی کیست اندومتریوز فقط و فقط توی این کتابه

کتاب بیماری های ناشی از شیطان جنی،چشم زخم و جادو و علاج قطعی آن

نویسنده: دکتر مجتبی خوانساری
مقدمه: حجت الاسلام مراد نام پور

جهت سفارش به سایت زیر مراجعه کنید👇🏻
www.shafayehelahi.ir
چنانچه تمایل دارید ما را در ایناستاگرام همراهی کنید به ادرس زیر مراجعه کنید.👇🏻
@shfaye_elahi