2703
2553
عنوان

اندومتریوز

1684 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها خوبید منم تازه اومدم تو جمعتون کمکم کنید درد سمت تخمدان راست میزنه ب کشاله رانم. من 34سالمه دوبار هم عمل باز کردم تو سن شونده سالگی و 21سالگی.. بازم لعنتی برگشته کلی هم دارو خوردم انگار ن انگار. ای وی اف هم کردم منفی شد. الان میترسم برم دکتر برام سونو بنویسه چیکار کنم خدااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اره والا تا هشت سال پیش تحت درمان دکتر بودم بعد اون خوددرمانی و گیاه درمانی و روغن مالی و تغذیمم ی کم تغییر دادم ولی الان س ماهه مدام سمت راستم درد میکنه لکه بینیم باز افتادم 

2714

نازگل جان تهرانم. یکی بهم این بسته های اندوما رو بهم معرفی کرده نمیدونم سفارش،بدم یا نه. خدایا تو دوراهیم الانم همسرم بچه میخواد دیگه دلمم براش میسوزه حقم داره 

انشالله بانوی مهربان. توکل ب خدا. فقط میترسم برم سونو بگه بعد چند سال اندومتریوزت خدایی نکرده.. شده ...

نه نیست 

استرس نداشته باش 

من یه کیست داشتم گنده بود 

دکتر گفت باید زود عمل شی و نمیذارم بری من گفتم چیزی نیست 

هی به خودم گفتم خوبم و دارو خوردم شش ماه بعد رفتم کاملا رفع شده بود 

الانم گاهی درد دارم میرم سونو میگه چیزی نیست حساس شدی

اخه حنا جون درد داره مدام تخمدان سمت راستم همون تخمدانی که از اول هم تشخیص اندو داده بودن. ولی پریودام مرتبه 28روزه فقط دو روز قبلش لکه بینی دارم با دوروز بعدش. البته من سردم میشه بیشتر این تخمدانم درد میکنه گرم نگه میدارم دردش کمتر میشه 

نازگل جان من کلینیک ناباروری امید رفتم فقط دارو دادن و لقاح کردن بدون اینکه درمانی برام بکنن. بعد رفتم کلینیک ابن سینا سریع بهم پیشنهاد عمل دادن. گفتم من دوبار عمل کردم شکممو شخم زدن اومدم اینجا که عمل نشم. اوناهم گفتن تا عمل نکنی میکرو نمیکنیم منم اومدم خودمو بستم ب روغن مالی با روغن های گرم و گیاه درمانی

2706