1600
1480
عنوان

اندومتریوز

232 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها خوبید منم تازه اومدم تو جمعتون کمکم کنید درد سمت تخمدان راست میزنه ب کشاله رانم. من 34سالمه دوبار هم عمل باز کردم تو سن شونده سالگی و 21سالگی.. بازم لعنتی برگشته کلی هم دارو خوردم انگار ن انگار. ای وی اف هم کردم منفی شد. الان میترسم برم دکتر برام سونو بنویسه چیکار کنم خدااااا

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

اره والا تا هشت سال پیش تحت درمان دکتر بودم بعد اون خوددرمانی و گیاه درمانی و روغن مالی و تغذیمم ی کم تغییر دادم ولی الان س ماهه مدام سمت راستم درد میکنه لکه بینیم باز افتادم 

1546
8

نازگل جان تهرانم. یکی بهم این بسته های اندوما رو بهم معرفی کرده نمیدونم سفارش،بدم یا نه. خدایا تو دوراهیم الانم همسرم بچه میخواد دیگه دلمم براش میسوزه حقم داره 

انشالله بانوی مهربان. توکل ب خدا. فقط میترسم برم سونو بگه بعد چند سال اندومتریوزت خدایی نکرده.. شده ...

نه نیست 

استرس نداشته باش 

من یه کیست داشتم گنده بود 

دکتر گفت باید زود عمل شی و نمیذارم بری من گفتم چیزی نیست 

هی به خودم گفتم خوبم و دارو خوردم شش ماه بعد رفتم کاملا رفع شده بود 

الانم گاهی درد دارم میرم سونو میگه چیزی نیست حساس شدی

اخه حنا جون درد داره مدام تخمدان سمت راستم همون تخمدانی که از اول هم تشخیص اندو داده بودن. ولی پریودام مرتبه 28روزه فقط دو روز قبلش لکه بینی دارم با دوروز بعدش. البته من سردم میشه بیشتر این تخمدانم درد میکنه گرم نگه میدارم دردش کمتر میشه 

نازگل جان من کلینیک ناباروری امید رفتم فقط دارو دادن و لقاح کردن بدون اینکه درمانی برام بکنن. بعد رفتم کلینیک ابن سینا سریع بهم پیشنهاد عمل دادن. گفتم من دوبار عمل کردم شکممو شخم زدن اومدم اینجا که عمل نشم. اوناهم گفتن تا عمل نکنی میکرو نمیکنیم منم اومدم خودمو بستم ب روغن مالی با روغن های گرم و گیاه درمانی

1563

برای ریپلای کردن اون فلش کج که به سمت چپ هست بغل عکس قلب رو بزن بعد میتونی رپیلای کنی زیر پست هر شخصی

ببین ابن سینا دزد الان بری چهل میلیون پیاده ات میکنن تازه ممکنه عمل خوبی هم انجام ندن

دکتر عسگری استاد دانشگاه تهران تو بیمارستان ارش و ادمی نیست الکی خرج رو دست کسی بذاره اگه دوست داشته باشی تو خصوصی هم عمل میکنه ولی تشخیص و نظراش خیلی خوب و خیلی عالی عمل میکنه

دکتر اصف جاه هم که همه بچه های نی نی سایت میشناسن و از کل ایران میرن پیشش عمل میکنن برای فیبروم و اندومتریوز اونم از اون دکترایی نیست که بیمار رو الکی ببره زیر تیغ و جفتشون هم تخصصشون لاپراسکوپی هست و این دفعه اگه قرار باشه عمل کنی عمل باز نمیکنی لاپرا میکنن

با لاپرا اصلا عمل درد نداره نهایت چسبندگی رو برمیدارن

ممکنه جفتشون بتونن بدون عمل با ای یو ای باردارت کنن 

یا بگن نه حتما باید عمل بشی بعد اقدام کنی

فقط وقت گرفتن از اصف جاه سخت که اونم راه حل داره باید معرفینامه از یکی دو تا دکتر بگیری ببری زودتر میبینتت

بچه ها یکی از دوستان ب من درخواست دوستی داده چطور باید قبول کنم بهم یاد میدید 

مرسی گلم از اهنماییت.. نازگل جون منو دیگه لاپاراسکوپی نمیکنن . هشت سال پیش که رفتم ابن سینا کلی آزمایش و سونو خانم دکتر سهیلا انصاری پور با بیتک طرازی مشورت کردن منو تو نیاوران پیش،ی دکتر ب اسم خانم دکتر مدرس گیلانی فرستادن ایشون اونموقع گفتن هیچ رقمه دیگه لاپاراسکوپی روت نمیشه کرد چون تمام لگن و شکم دچار چسبندگیه امکان دیدن داخل شکمت وجود نداره احتمال اینکه روده ات سوراخ بشه یا عصب های لگنت آسیب ببینه هست گفت باید بازم عمل باز انجام بدی که منم کلا بیخیال ابن سینا و بچه و دکتر شدم 

مرسی گلم از اهنماییت.. نازگل جون منو دیگه لاپاراسکوپی نمیکنن . هشت سال پیش که رفتم ابن سینا کلی آزما ...

مدرس گیلانی خیلی دکتر عالی ای هست ولی بازم تخصص لاپرا نداره

حالا ضرر نداره با این دو تا دکتر هم یه مشورت بکن ببین چی میگن

1578