2733
2734
عنوان

دودل شدم که چیکار کنم☹

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 23 پست

دو دول بذار تو گروه،مخالفات لفت میدن

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
چرا همیشه دودل ی چیز دیگه می خونم    

آخ! یادش افتادم؛

یه بار شوهرم میخواست به داداشش پول بده، من به شدّت مخالفت میکردم. (آخه همیشه بهش پول میداد، ولی اون نصفه و نیمه پس میداد)

خلاصه دیدم کوتاه نمیاد، خیلی باهاش بحث کردم و ناراحت شد.

عصبانی از خونه زد بیرون‌؛

منم سریع گوشیمو (این آخر پناه و یاور همیشگمو) به یاری جستم و بهش پیام دادم؛

خواستم بنویسم اگه پول بهش بدی من ناراضی ام ، ولی به جای پول، نوشتم دول😱😱

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خودم اون وقت ترم اول بودم باز ی گروه داشتیم مال خفنا بود منم خیلی دوست داشتم تو گروه باشم

ولی خدایی همش حاشیه س اخرسر دو نفر دونفر باهم رل زدن و از گروه لفت زدن خخخخ 

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚
آخ! یادش افتادم؛ یه بار شوهرم میخواست به داداشش پول بده، من به شدّت مخالفت میکردم. (آخه همیشه به ...

مثه شوهرم من نوشته بود دور از جون دور از ک. و. ن😅بعدم میگفتم این چی بود میگفت بابا انگشتای من بزرگن کیبوردم کوچیکه 😅

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒
2728
مثه شوهرم من نوشته بود دور از جون دور از ک. و. ن😅بعدم میگفتم این چی بود میگفت بابا انگشتای من بزرگن ...

ازینم خاطره دارم 😐

یه بار عکس پسرمو گذاشته بودم پروفایل وات آپم، بعد شوهر خواهرم پیام داده بود ماشاء لله بهش.

منم در حوابش نوشتم؛ ماشاء لله به جونت.

دیگه گوشی رو ول کردم بعد از حدود نیم ساعت رفتم سروقت گوشی.

پیاممو یه بار دیگه دیدم نوشتم؛

ماشاء لله به کونت‌ 😱😱

هیچی دیگه، ادامه ش لازم به توضیح نیست.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
ازینم خاطره دارم 😐 یه بار عکس پسرمو گذاشته بودم پروفایل وات آپم، بعد شوهر خواهرم پیام داده بود ...

میخوای شما از این ب بعد تایپ نکن 😂😂😂ویس بده ب ولله که راحت تره 🤣🤣🤣

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒
میخوای شما از این ب بعد تایپ نکن 😂😂😂ویس بده ب ولله که راحت تره 🤣🤣🤣

هی خواهر 😔 

دست رو دلم نذار کونه‌ (ببخشید خونه) 😁

2738