2410
2553
عنوان

دودل شدم که چیکار کنم☹

296 بازدید | 23 پست

یکی از پسرای همکلاسیم چند وقت بود توجه زیادی بهم نشون میداد هی پیام میداد عللیقمو میپرسید برام ساعت کلاسامو جا به جا میکرد و خلاصه همه چی...یه گروهی داشتن که خارج از درس و اینا بود و صمیمیت زیادی داشت من از اول می خوایتم برم اما چون ساعتش بهم نمی خورد دو ماه نرفتم...بعد از همین پسره خواستم منو ببره توی گروه...ورود بهشون سخت بود و لاید رای گیری میکردن که من واردش بشم یا نه...بعد از اینکه توی تل.گرام گروهشون جوین شدم بچه هاشون واکنش های شدیدی نشون دادن که عضو جدید قبول نمیکنیم منم نوشتم اوکی موفق باشید...بعد همبن پسره اومد پی ویم و گفت خیلی دوست دادم توی گروه باشی و بیا رای گیری میکنن و شانستو امتحان کن...شانس من اون جلسه اولی که رفتم این پسره پدرش فوت کرده بود و نیومد و تنها رای مثبتم رو از دست دادم...بچه ها که منو دیدن خیلی برخوردای شدیدی کردن یه سریا گفتن چون عضو جدید اومده دیگه نمیایم و کلا دعوا شده بود اما اکثریت بهم رای مثبت دادن...تا چند روز توی گروهشون بحث و دعوا بود بین موافقا و مخالفام بعد من از این پسره پرسیدم میدونستی اینجورین و گفتی بیام؟گفت با تو خصومت شخصی ندارن و کلا با عضو جدید مشکل دارن اما یکم بگذره اوکی میشن و خیالت راحت من بیام کلی ازت حمایت میکنم و اینا...تنها امیدم این پسره ست😣❤اولا که نمیدونم چرا تین پسره انقد داره بهم کمک میکنه...دوما با اینکه بیشتریا رای مثبت دادن بهم نمیدونم توی گروهشون بمونم یا نه مخالفاشون خیلی یرسخت و رومخن😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فک کردم گروه مسافرین ب مریخه...دیگه دوتا استیکر و صب بخیر دوستان فاز برداشتن نداره ک..

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2714

توجه نکن عزیزم گروه مگه مهمه؟

اگه اذیت میشی لفت بده

من خودم مدیر دوتا گروه تو دانشگاه بودم

تو بقیه گروه ها ادو بودم

ولی وقتی خواستم واسه تغییر رشته اقدام کنم

از همه لفت دادم حتی اونایی که. خودم زدم هخخخ

ولی خب حال دوستامو پی. وی میپرسم

مگه چه گروهی هست حالا 😂 که اینقد خودشون میگیرن

بنظرم تو گروه نمونی بهتره 

ولی انگار پسره بهت کراش داره

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚
2706