1542
1480

؟

ای یوسف زهرا مارا پدری کن ،به ظهورت ایمان دارم و میدانم وقتی بیایی غمی نمی ماند.یا ولی عصرعج نگهدار فرزندانم باش. نامه سرنوشتم را به شادی وخوشبختی وبرکت امضاکن.
من ۴ ماه و ۲۵ روزشون بود غذای کمکی شروع کردم

چی دادی

ای یوسف زهرا مارا پدری کن ،به ظهورت ایمان دارم و میدانم وقتی بیایی غمی نمی ماند.یا ولی عصرعج نگهدار فرزندانم باش. نامه سرنوشتم را به شادی وخوشبختی وبرکت امضاکن.

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

1546

چهارم ماه زوده بزار نزدیک 6بشه

دیروز از یه خانمی پرسیدم: تو که شوهر داری چرا دوست پسردارى😳😁😖گفت: وااااا چه ربطی داره، مگه کسی که تلویزیون داره سینما نمیره؟😃😃 داداش حواست باشه وقتی میری سینما کسی پای تلوزیو نت نشسته باشه 😁😎ﺍﻻنم ﺍﺯ ﯾﻪ ﻧﻔﺮ ﭘﺮﺳﯿﺪﻡ ﺭﻓﺘﯽ ﺗﺎﯾﻠﻨﺪ ﺧﺎﻧﻮﻣﺖ ﺭﻭ ﻫﻤﺮﺍﺕ ﺑﺮﺩﯼ؟😐ﮔﻔﺖ ﻣﮕﻪ ﺁﺩﻡ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﺮﻩ ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻥ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺳﺎﻧﺪﻭﯾﭻ میبره؟!😳😁ملت چه منطقی شدن!😂بيدارى اسلامى موج ميزنه تو کشور😐🇮🇷. فکرش کن توی دنیای واقعی از یکی به شدت متنفری به خصوص خانواده شوهر بعد اینجا باهاش دوست صمیمی باشی و قربون صدقش بری 😧😷فکر کردی ؟آفرین پس زیادی قربون صدقه کسی نرو شاید خواهر شوهر عفریتت باشه 😂
والا تو اقوام ما بعد از یک هفته همه چی میدن ب بچه

وااااااااااااای

ما اینجا ۴ ماهگی به بعد غذای مخصوص خودشو  میدیم

چی مثلا

1432
چی دادی

اول برنجو خوب پختم لعابشو دادم بعد یه هفته با شیر خشکشون گرفتم بعد یه هفته فرنی ساده بعدش فرنی با شیر خشک بعد حریره بادام سوپ مخصوصشون سیب آب پز  و پوره شده هویج آب پز و پوره شده سویق درست کردم و یه غذای مخصوص محلی که مثل سوپ میشه و ادامه کارت بهداشت 

🙆‍♀️🙆‍♂️