2703
2553
عنوان

میخوام کاچی درست کنم فلفل سیاه بریزم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 39 پست
اخه فلفل  اصلا فکرتو ب کار انداختی اخع

این چه طرز حرف زدنه 

شما همیشه چشمتو‌ میبندی دهنتو باز میکنی !!! 

بی تربیت

خواهش میکنم مرتبط با موضوع تاپیک نظر بدید ممنون

فلفل نزن زیره هم نزن بچاش گلاب بزن ،چهل گیاه هم خوبه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه دستورشم بنویسین😢

کره رو میذاری رو حرارت کم اب میشه....ارد و میریزی...هی هم میزنی..تا رنگ ارد برگرده و سرخ شه و قهوه ای کمرنگ بشه تند تند هم بزن نسوزه....بعد اب و میریزی.شکر و زعفرون دم کرده اضافه میکنی...میذاری غلیظ شه...

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2720

* ادویه های مخصوص کاچی :
دارچین، زیره، فلفل سیاه، رازیانه، پودر زنجبیل، زردچوبه خیلی کم، پودر هل، پودر تخم گشنیز که میزان آن بستگی به ذائقه خودتان است من تقریبا از هر کدام یک‌ چهارم قاشق چایخوری ریختم ولی دارچین را کمی بیشتر ریختم.

خواهش میکنم مرتبط با موضوع تاپیک نظر بدید ممنون
2714
میشه دستورشم بنویسین😢

درضمن...برا اندازه اش...برای ی نفر

ی کره صد گرمی و یک قاشق غذاخوری ارد و ی لیوان اب و دوقاشق شکر و زعفرون ب اندازه دلخواه

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
https://www.beytoote.com/cookery/pastry/directions-cauchy.html?m=1

باورت میشه اولین باره میشنوم 

بیشتر کاچی ب مزه ی زعفرونش معروفه اخه 

این لامصب همه چیو زده 🤣🤣

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒
به جای آب میشه شیر زد؟

اره خییلی هم خوشمزه میشه 

منتها بعد تفت ارد و روغن رغفرون زنجبیل  شیر میریزی و نبات یا شکر میریزی هم میزنی هم شیر سر نره هم اون اب بشه و غلیظ بشه

ی بار امتحان کن عاشقش میشی

2706