2726
عنوان

بی بی کمرنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 40 پست
عزیزم شما سونو رفتی؟

سونو چی عزیزم

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا عزیزم آز خونم ۲۵ عدد بتاش ۱۵۸ بود.میترسم یوقت پایین اومده باشه که بی بیم پررنگ تر نشده😭

اولا خیلی زود رفتی سونو خودت اشتباه کردی

ثانیا تا بتات بالای ۱۵۰۰نره ساکی دیده نمیشه

هنوز پایینه بتاتون

بهتره بتاتو هر ۴۸ساعتچک کنی فداتشم

مامان شدنت مبارک

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
اولا خیلی زود رفتی سونو خودت اشتباه کردی ثانیا تا بتات بالای ۱۵۰۰نره ساکی دیده نمیشه هنوز پایینه ب ...

اره اشتباه بزرگم این بود واژینال نرفتم.البته امروز دکتر بهم گفت اگه آز بتا زیر ۱۰۰۰ باشه داره سقط میشه.مگه میشه آخه؟؟؟؟آز دادم ۶ جوابش میاد.از استرس کلی گریه کردم😭😭😭

همین که آرام و قرارم تو باشی،کافیست❤
اره اشتباه بزرگم این بود واژینال نرفتم.البته امروز دکتر بهم گفت اگه آز بتا زیر ۱۰۰۰ باشه داره سقط می ...

تاریخ از بتاتون کی بوده و مقدارش چند بوده

بگید شاید بتونم کمکتون کنم گلم

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
تاریخ از بتاتون کی بوده و مقدارش چند بوده بگید شاید بتونم کمکتون کنم گلم

۲۵ مهر عدد آز ۱۵۸.۱بود حالا بعد شش روز دکتر میگه اگه زیر ۱۰۰۰ باشه دتره سقط میشه؟مگه میشه اخه؟مگه هر ۷۲ ساعت نباید دو برابر بشه؟

۲۵ مهر عدد آز ۱۵۸.۱بود حالا بعد شش روز دکتر میگه اگه زیر ۱۰۰۰ باشه دتره سقط میشه؟مگه میشه اخه؟مگه هر ...

ببین الان برات حساب میکنم گلم صبر کن

ببین الان برات حساب میکنم گلم صبر کن

ببین عزیزم از ۱/۶۶برابر تت ۲برابر میشه هر ۴۸ساعت یبار

طبق روز ازمایشتون الان باید حدودای ۷۰۰ شده باشه

پس خودتو ناراحت نکن

ببین عزیزم از ۱/۶۶برابر تت ۲برابر میشه هر ۴۸ساعت یبار طبق روز ازمایشتون الان باید حدودای ۷۰۰ شده ...

خدایی یجوری برگشت گف اگه زیر ۱۰۰۰ باشه سقط میشه کلا به عقلش شک کردم.دلگه انقدم اطلاعاتم صفر نیست که ندونم باید هر ۷۲ ساعت ۲ برابر بشه.ولی حب اینو گفت دیگه.

ببین عزیزم از ۱/۶۶برابر تت ۲برابر میشه هر ۴۸ساعت یبار طبق روز ازمایشتون الان باید حدودای ۷۰۰ شده ...

امروز ۳۰مهره گلم ۵روزه گذشته

اینجا بچه هاییو دیدم که با صبر و توکل از بتای ۲۰

به بچه های صحیح سالم رسیدن

مرسی فداتشم.عصری جواب آز و گرفتم میگم چنده.😘❤

امروز ۳۰مهره گلم ۵روزه گذشته اینجا بچه هاییو دیدم که با صبر و توکل از بتای ۲۰ به بچه های صحیح سالم ...

انشالله که صحیح و سالم باشه و هرچی صلاح خداس بشه.مرسی عزیزم از کمکت

2706