2726
عنوان

باز شدن دهانه رحم در 8 ماهگی

| مشاهده متن کامل بحث + 3358 بازدید | 40 پست
عزیزم درد داشتی ؟؟ منم الان تو ۳۶ هفتم دهانه رحمم ۱ سانت باز شده خیلی درد دارم شما هم درد داری؟؟

من اصلا درد نداشتم.اصلا.ولی رفتم دکتر برا ترشح آبکی که داشتم ترسیدم که کیسه آبم سوراخ شده باشه.بعد ازم نوار گرفتن گفتن که برات درد ثبت شده بعدم معاینم کردن.ماجراش طولانیه.اما من مطمینم اگه معاینم نمی کردن هیچیم نمیشد چون من نه درد داشتم نه انقباض

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم زود کیسه ی ابم پاره شد برای بچه اولم ولی نکبتا سزم نکردن...با بدبختی بچم دنیا اومد...خیلی وحشتنا ...

منم ٣ ساعت درد کشیدم باز نشد دهانه سزارینم کردم با اینکه دخترم طبیعی به دنیا اومده بود دو سال پیشش

2728
چه خوب کاش مال منم باز باشه زودتر زایمان کنم

وای نگو عزیزم خدا نکنه.من دیگه همش باید استراحت کنم مثل یه تیکه گوشت شدم.من روزی یه ساعت ورزش میکردم.الان افسردگی گرفتم

وای نگو عزیزم خدا نکنه.من دیگه همش باید استراحت کنم مثل یه تیکه گوشت شدم.من روزی یه ساعت ورزش میکردم ...

انشالله که به موقع زایمان می کنی

عزیزم از هفته 37 به بعد اگه زایمان هم بکنم مشکلی نیست و طبیعیه

من دوست دارم همین الان دردام شروع شه😥😥

⚘خدایا شکرت❣
کجا درد داری گلم؟ من کشاله رونم و واژنم داره میترکه میترسم باز شده باشم

ترس نداره عزیزم از معاینه هم نترس 

من زیره دلم و کمرم درد دارم البته ۳ روزه درد دارم امروز هر روز از روز قبل بیشتره 

اصلا استرس ب خودت راه نده ایشالا بسلامتی فارغ میشی 

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 
انشالله که به موقع زایمان می کنی عزیزم از هفته 37 به بعد اگه زایمان هم بکنم مشکلی نیست و طبیعیه من ...

من یه شب تا صبح تو اتاق زایمان بودم.دیگه ترسم ریخت از زایمان.ان شاءالله که هروقت خدا برات صلاح بدونه دردت شروع میشه زایمان راحتی داشته باشی

چه ورزشای می کردی ؟

هیچی ب من دکتر استراحت مطلق داد 

گفت هر چقد دیر تر بیاد بهتره 

من الان تو ۳۶ هفته و ۳ روزم 

ولی این چتد روزه برام مشکل پیش اومد 

خیلی خیلی حرص خوردم 

برا اون شد این وضعیتم

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 
2706