1619
1605
عنوان

باز شدن دهانه رحم در 8 ماهگی

287 بازدید | 40 پست

هفته پیش دکتر معاینم کرد گفت که دهانه رحمت 2 سانت باز شده.آمپول پرولوتون برام نوشت.میخوام بدونم میتونه بسته شه یا همینطوری باز می مونه؟ کسی بوده مثل من بچش سروقت دنیا اومده باشه؟

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
1620

2سانت اشکال نداره  من دهانه رحمم 3سانت وازه هنو درد نگرفتم بستریم نمیکنن

چون بهتون احترام میزاریم دلیل نمیشه که شما محترمین دلیلش اینه مارو ننه بابامون درست تربیت کرده #دنیا فقط مامانمو شوهرمو پسر کوچولوی تو راهیمون 
من ٨ ماهگی پسرم کیسه آبم پاره شد اما دهانه رحمم بسته بود سزارین شدم

منم زود کیسه ی ابم پاره شد برای بچه اولم ولی نکبتا سزم نکردن...با بدبختی بچم دنیا اومد...خیلی وحشتناک بود دردا نزدیک 10 ساهت

1523
عزیزم درد داشتی ؟؟ منم الان تو ۳۶ هفتم دهانه رحمم ۱ سانت باز شده خیلی درد دارم شما هم درد داری؟؟

من اصلا درد نداشتم.اصلا.ولی رفتم دکتر برا ترشح آبکی که داشتم ترسیدم که کیسه آبم سوراخ شده باشه.بعد ازم نوار گرفتن گفتن که برات درد ثبت شده بعدم معاینم کردن.ماجراش طولانیه.اما من مطمینم اگه معاینم نمی کردن هیچیم نمیشد چون من نه درد داشتم نه انقباض

منم زود کیسه ی ابم پاره شد برای بچه اولم ولی نکبتا سزم نکردن...با بدبختی بچم دنیا اومد...خیلی وحشتنا ...

منم ٣ ساعت درد کشیدم باز نشد دهانه سزارینم کردم با اینکه دخترم طبیعی به دنیا اومده بود دو سال پیشش

چه خوب کاش مال منم باز باشه زودتر زایمان کنم

وای نگو عزیزم خدا نکنه.من دیگه همش باید استراحت کنم مثل یه تیکه گوشت شدم.من روزی یه ساعت ورزش میکردم.الان افسردگی گرفتم

1639