2733
2734
عنوان

اگه بخوایین یه بحثی رو شروع کنین ...

122 بازدید | 20 پست

چی میگین؟ :|

بگید واقعا نیاز دارم حداقل به چند تا نظر 

آدمیم که اصلا نمیتونم یه بحثی رو شروع کنم وقتی به یکی میرسم :| 

‏یه شیشه رب داشتیم تموم شد، توش زیتون ریختیم اونم تموم شد، الان توش نعناع خشک ریختیم هر بار که در کابینتو وا میکنم دستش یه کاغذه که توش نوشته HELP

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی چی؟چ بحثی؟

مثلا به دوستت میرسی جمع دوستانه 

‏یه شیشه رب داشتیم تموم شد، توش زیتون ریختیم اونم تموم شد، الان توش نعناع خشک ریختیم هر بار که در کابینتو وا میکنم دستش یه کاغذه که توش نوشته HELP
چه نوع بحثی؟ تو چه جمعی؟ جلوی چه شخصی؟ تو چه شرایطی؟

خب تو یه شرایط عادی که دوستتو میبینی یه موقعایی واقعا ادم حرفی نداره بعد یجوریه  

2738

من استاد اینکارم.خودم مستقیم با یه کلمه راستی.....شروع میکنم

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
دیگهه چه خبر 😆😆

ها نه اون برا اخراشه    

خب تو یه شرایط عادی که دوستتو میبینی یه موقعایی واقعا ادم حرفی نداره بعد یجوریه    

حرف حرف میاره.

نهایت دیدی اذیتی برو.چون وقتی موضوعی نیست که راجع بهش حرف بزنین موندن بیش از حد جایز نیست هرچند که میتونین برای بودن کنار هم لذت ببرین 

اولش بگو هییی روزگار .خیلی ناراحتم . اخه چرا ؟ بعدش میپرسن چی شده  ؟ تو هم راحت بحث کن .

همینم نمیاد واقعا   نمیدونم اینمه ادم یهو میان انقد حرف میزنن بعد من مثه بز نگا میکنم :|

2706